רוצים גם אתם להרגיש כמו מלכים באומן? צלצלו עוד היום ל"ברגר'ס קייטרינג"!

סעודות ראש השנה באומן: גם השנה, כמדי שנה, ברגר'ס קייטרינג, שהפך לסמל ושם של איכות, מתכוון לספק מאות ארוחות מיוחדות לשוהים באומן ראש השנה מתוך תפריט עשיר ומגוון ארוזות ומוכנות לחימום ובמחירים הוגנים

'ברגר'ס קייטרינג' - סעודות ראש השנה באומן כיד המלך

סעודות ראש השנה באומן: "ברגר'ס קייטרינג" פתח את ההרשמה לקבוצות המעוניינות בארוחות השבת והחג והביקוש בשמיים

כל מי ששהה בראש השנה באומן יודע שמדובר בחוויה עילאית. התפילות, האוירה, הקדושה, ושמחת החג היחודיים מושכים יהודים רבים מכל קצווי תבל להעתיר בתפילה דווקא על יד ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א.

גם השנה, כמדי שנה, ברגר'ס קייטרינג, שהפך לסמל ושם של איכות, מתכוון לספק מאות ארוחות מיוחדות לסעודות ראש השנה באומן מתוך תפריט עשיר ומגוון ארוזות ומוכנות לחימום ובמחירים הוגנים, כאשר המטרה  היא לשחרר את הבאים מעול ההתעסקות בתחום הקולינרי ולאפשר להם להתענג מסעודות חג טעימות ומזינות.

"חומרי הגלם נבחרים בקפידה" מספרים בברגר'ס, "כל הפרודוקטים ברמה הגבוהה ביותר והאיכותית ביותר. אנחנו נותנים דגש על איכות, טריות, טעם ומעל הכל כשרות מהודרת".

הפעם, בשל הסמיכות של שני ימי החג לשבת, הפיקו בברגר'ס תפריט מורחב ומגוון יותר שכולל אינספור סוגי סלטים, מנה ראשונה, עיקריות ותוספות לכל אחת מהארוחות לסעודות ראש השנה באומן, ליל שבת, שבת בבוקר, סעודה שלישית, וסעודת החג בערב ובבוקר כולל סימני ראש השנה. ניתן גם להזמין יינות ולענג את החג למהדרין מן המהדרין שכן הארוחות כולן בהשגחת הרב אברהם וולף שליט"א, רבה של אודסה, והרב יעקב ג'אן שליט"א.

"לפעמים יש נטיה לנסות ולהתארגן ברגע האחרון, אבל הפעם בשל הביקוש הגדול אנו ממליצים להיערך כבר מעכשיו ולהזמין את הארוחות" אומרים בברגר'ס. "כדי לעודד ולדרבן את האנשים להזדרז ולא ליצור לחץ בדקה התשעים אנחנו גם מעניקים הנחה משמעותית למזמינים לפני ר"ח אלול".

בקייטרינג המובחר מודעים לביקוש העצום שיש לארוחות גורמה באומן בראש השנה, ולפיכך, ההזמנות ניתנות לביצוע רק לקבוצות המזמינות 10 מנות ומעלה.

רוצים גם אתם להרגיש כמו מלכים בראש השנה? צלצלו עוד היום!

 

ישראל – 0526075512

וואטסאפ – 972526075513+

מספר מקומי – 380985743886+

 

סעודות באומן

תפריט ארוחות באומן

תגובות

אני ממליץ בחום, שנה שעברה הזמנתי מהם לקבוצה שלנו וכולם היו מרוצים מרמת האוכל

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.