רבה של קהילת אומן מרגיע ושולל את הטענות על נגיף המסתובב באומן

השמועות על נגיף 'שפעת החזירים' המסתובב בעיר אומן סמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א, עוררו בהלה מקומית בקרב תושבי קהילת אומן, רבה של קהילת אומן מרגיע ושולל את הטענות על נגיף "שפעת חזירים"

רב קהילת אומן הרב יעקב ג'אן שליט"א // צילום: באדיבות המצלם

השמועות על נגיף 'שפעת החזירים' המסתובב בעיר אומן סמוך לציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א, עוררו בהלה מקומית בקרב תושבי קהילת אומן ובקרב המתכננים לטוס לאומן בימים הקרובים.

 

רבה של קהילת אומן הרב יעקב ג'אן שליט"א במכתב שכתב לתושבי הקהילה מבקש להרגיע את הפאניקה:

"לכל יושבי אומן שלום וברכה! לא היה לי את הזמן להתיישב בדעתי בכדי להתייחס כראוי לשמועות והבהלה שהופצו ברחובותינו כי לצערי היינו כבולים בצער וביגון ואבל! והנה לדעתי זו החלשה פזיזה ולא נכונה להגיד כי משתולל ברחובותינו "שפעת חזירים".

מוסיף הרב ג'אן במכתבו ואומר: "כל שנה חוזרת השטות הזו להבהיל את היושבים והבאים לאומן. ובמחילה מכל העסקנים החשובים אני מבקש להרגיע את כל העניין. והגם כי אנחנו בעד החיסון אך המצב לא כזה מבהיל! על כן אבקש מכולם שלא להתבהל ולעשות הכל בישוב הדעת. בברכה, יעקב גאן."

במקביל כתב הרב ג'אן בקשה למשרד הבריאות בישראל: "הקהילה כולה בפאניקה, ולכן אנו מבקשים את עזרת המשרד בהספקת מנות חיסון נגד שפעת, בכדי שנוכל לחסן את הקהילה כולה, מדובר באיזור ה-300 מנות חיסון שיחולקו על ידי צוות מד"א במקום בליווי רופא מקומי".

 

תגובות

מדינת ישראל לא חייבת לממן את החיסונים. שילך כבוד הרב וירכוש לתושבים המקומיים שנמצאים שם מרצונם החופשי.

4

מדינת ישראל חייבת ועוד חייבת, תושבי הקהילה משלמים חוד בחודשו דמי ביטוח לאומי, והם חברים בקופות החולים של ישראל ולא של אוקראיינה, חלקם הגדול הינם תיירים באומן ולא אזרחים אוקראיינים

3

נבקש מהרב ג'אן שיקליד את כל מכתביו ולא רק מתי שזה נשלח למשרד הבריאות,

2

לא מבין אותו ב כ לל! אותנו הרב ג'אן מרגיע ואת משרד הבריאות הוא מלחיץ הוא סתם פולטקאי??? שידבר לעניין!!! יש מה לפחד? או שלא?

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ד אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.