חדשות אומן

ראש עיריית אשקלון סגן ראש מועצת מרום גליל בליווי חברי המועצה הגיעו לציון

ראשי ערים באומן • ראש עיריית אשקלון מר איתמר שמעוני, סגן ראש מועצת מרום גליל מר אייל דימרי בליווי חברי המועצה הגיעו לביקור בציון רבי נחמן מברסלב באומן. מר איתמר שמעוני קיצר את הביקור בעקבות השיטפונות שפקדו את העיר אשקלון ושב לסייע לתושבים

צילום: 'אומן שלום'

ראש העיר אשקלון איתמר שמעוני וחברי מועצת מרום הגליל הגיעו לביקור בציון רבי נחמן מברסלב באומן. איתמר שמעוני קיצר את הביקור בעקבות השיטפונות שפקדו את העיר אשקלון. איתמר שמעוני, ראש עיריית אשקלון קיבל הודעה על ההצפות שפקדו את עירו בזמן שהותו בציון רבי נחמן מברסלב באומן – אוקראינה, ונאלץ לקצר את הביקור בכדי לסייע לתושבים בעיר אשקלון.

אתמול (שני) גשמים עזים פקדו את העיר אשקלון וגרמו להצפות ולנזקים כבדים. כביש ראשי במרכז העיר קרס, רכבים שקעו בתוך במים. כוחות צוותי חילוץ והצלה פעלו לחלץ לכודים במוקדי ההצפות. ראש העיר אשקלון, איתמר שמעוני, העביר תדרוכים לאנשיו בדרכו מאומן לקייב והורה על הקמת חדר מצב מיוחד בעירייה לטיפול בפניות הציבור בעקבות ההצפות הקשות.

מר איתמר שמעוני שנבחר בבחירות המקומיות לכהן כראש העיר אשקלון מגיע בראש השנה להסתופף עם אנ”ש בקיבוץ הקדוש באומן. במשך השנה הוא נוסע מספר פעמים ומבקר באומן, וזו הפעם השישית שהוא נוסע לאומן, לקראת נסיעתו דואג ראש העיר לעדכן את תושביו על נסיעתו הקרובה ומציע להתפלל עבורם בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א.

לקראת נסיעתו לאומן סיפר ראש העיר לתושבי עירו על סיבת נסיעתו וקרא להם לשלוח שמות לברכה: “שמח לבשר שקיבלנו הבוקר תוצאות חיוביות של בדיקה חשובה, ואני מוצא לנכון לקיים נדר שנדרתי ולשאת תפילת תודה לבורא עולם מעל קברו של רבי נחמן באומן. גם הפעם אתם מוזמנים לשלוח בקשות בהודעה פרטית, ואני מבטיח לקרוא אותן מעל ציון הקבר הקדוש מיד כשאגיע לשם לביקור קצר”.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.