ראש העיר אשקלון הגיע עם בנו בן ה-7 לשאת תפילה בציון רבינו הקדוש באומן

ראש העיר אשקלון מר איתמר שמעוני הגיע השבוע עם בנו בן ה-7 ועם ילדיו הנוספים לשאת תפילה בציון רבינו הק' // ראש העיר התארח עם ילדיו במלון באומן וכתב: "הרגשה נפלאה של סיפוק רוחני וגשמי… שנותנת לנשמה רוגע והכנה לבקר בציון רבינו הקדוש…"

ראש העיר עם בנו בן ה-7 ועם ילדיו // צילום: באדיבות המצלם

ראש העיר אשקלון איתמר שמעוני הגיע השבוע עם בנו בן ה-7 ועם ילדיו הנוספים לשאת תפילה בציון רבי נחמן מברסלב באומן.

מר איתמר שמעוני המכהן כראש העיר אשקלון מגיע מידי ראש השנה לאומן להסתופף עם אנ”ש בקיבוץ הקדוש באומן. במשך השנה הוא נוסע מספר פעמים ומבקר באומן, לקראת נסיעתו דואג ראש העיר לעדכן את תושביו על נסיעתו הקרובה ומציע לתושבים להתפלל עבורם בקברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א.

באחד הנסיעות לאומן כתב ראש העיר לתושבי העיר על סיבת נסיעתו וקרא להם לשלוח שמות לברכה: “שמח לבשר שקיבלנו הבוקר תוצאות חיוביות של בדיקה חשובה, ואני מוצא לנכון לקיים נדר שנדרתי ולשאת תפילת תודה לבורא עולם מעל קברו של רבי נחמן באומן. גם הפעם אתם מוזמנים לשלוח בקשות בהודעה פרטית, ואני מבטיח לקרוא אותן מעל ציון הקבר הקדוש מיד כשאגיע לשם לביקור קצר”.

ראש העיר התארח עם ילדיו במלון המפואר באומן  מלון 'בית חזין' וכתב: "זו לי הפעם הראשונה במחיצתכם… הרגשה נפלאה, הרגשה נפלאה של סיפוק רוחני וגשמי, אוירה רגועה ובטוחה שנותנת לנשמה רוגע והכנה לבקר בציון רבינו הקדוש…"

  

תגובות

שיזהר הבנים שלו עוד יהיו כאלה דוסים שחור לבן מה לעשות כל מי שמגיע אפי' פעם אחת לרבינו, רבינו קושר בחבלים של ברזל להקב''ה ...

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.