חדשות אומן

ראש העיר אומן עסוק בהתנכלות ליהודים ואינו מקצה משאבים לפינוי השלג

ראש העיר אומן עסוק בהתנכלות ליהודים ואינו מקצה משאבים לפינוי השלג הנערם ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן באומן – ‘איחוד ברסלב אומן’ לקחו יוזמה ושכרו מפלסת שלג פרטית שהחלה בפינוי ערימות השלג המסכנות את אלפי המבקרים באומן

מפלסים את השלג ברחוב רבי נחמן מברסלב - אמש | צילום: דוד קשמכר

ראש העיר אומן עסוק בהתנכלות ליהודים ואינו מקצה משאבים לפינוי השלג הנערם ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן באומן. ‘איחוד ברסלב אומן’ לקחו יוזמה ושכרו מפלסת פרטית שהחלה בפינוי ערימות השלג המסכנים את אלפי המבקרים באומן.

פרצופו האמיתי של ראש העיר אומן נחשף, ראש העיר עסוק מאוד בתקופה האחרונה בהרס מבנים המשמשים את רבבות התיירים המבקרים באומן, בטענה שאותם מבנים הוקמו בניגוד לחוק וללא אישורים תואמים. בעת פירוק גשר הכהנים טען ראש העיר כי הגשר מסכן את העוברים ושבים ולכן עליו ליהרס.

מסתבר שראש העיר הוא שקרן ואנטישמי לא קטן, בשנתיים האחרונות נרכשו על ידי העירייה 2 מפלסות שלג המסירות את הררי השלג מהכבישים ברחבי העיר, את הכספים למפלסות החדשות קיבל ראש העיר אודות לכספי המיסים שנכנסו לקופת העיר בתקופת ראש השנה על ידי רבבות היהודים התיירים. שימו לב מה קורה היום ברחובות הסמוכים לציון רבי נחמן מברסלב, השלג מצטבר ונערם לגבהים ומסכן את התיירים המבקרים במקום ובהוראת ראש העיר מפלסות השלג אינן מתקרבות לרחובות בהם התיירים שוהים.

כמעט מדי יום, תיירים יהודים מחליקים, נופלים, שוברים ידיים או רגליים והשלג והקרח מסכנים את העוברים ושבים, מכוניות מחליקות על האנשים ומסכנות אותם, ואת ראש העיר ההומני והמתחשב זה ממש לא מענין.

ראש העיר ש”אכפת לו מאוד” מחייהם של העוברים ושבים הינו אנטישמי ואינטרסנט שאינו מבין דבר וחצי דבר ביחסי ציבור ובניהול כלכלת העיר, העיר אומן היא העיר המתויירת ביותר באוקראינה, התיירים היהודים מכניסים כסף רב לקופת המדינה, בכל מדינה מתוקנת בעולם מקבלים בזרועות פתוחות את התיירים המכניסים כסף רב לקופת העיר והמדינה, גם קופת העיר אומן נהנית מביקוריהם של התיירים ומי מדבר על כך שתושבי העיר חיים ברמת חיים גבוהה אודות לתיירים היהודים המספקים את העבודה לתושבי העיר.

ראש העיר הכושל מועל בתפקידו ומתאמץ להתנכל ליהודים בכל דרך אפשרית, את כשלונו המוחץ בניהול העיר הוא מטיל על התיירים בטענה שאינם משלמים מיסים, ראש העיר צריך ללכת ללמוד יחסי ציבור ניהול וכלכלה או במקביל להתפטר מתפקידו, התנהגותו הברברית של ראש העיר הנוכחי תביא להשלכות קשות שיפגעו בתיירים ההולכים ומתרבים בעיר.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.