חדשות אומן

ראש העיר אומן מנסה להוכיח לציבור בוחריו מי בעל הבית על המקום

ראש העיר אומן מנסה להוכיח לציבור בוחריו מי בעל הבית על המקום: הבוקר (שישי) הוציאו ראש העיר וסגנו הוראה להרוס את הגדרות שנבנו בצידו של שביל הכהנים בירידה לציון רבינו כנקמה על הפגיעה בפסל הסמוך לנהר התשליך – ארגון ‘סבבודה’ נמנע מלהתערב

מעמיסים את הגדרות על המשאית | צילום: באדיבות המצלמים

מקרה הפגיעה בפסל הסמוך לנהר התשליך הביא לכעס גדול ומצטבר בקרב תושבי העיר אומן ואזרחי המדינה, ראש העיר אומן מחליט הבוקר לנצל את המצב הרגיש ומוכיח לבוחריו מי הבעל הבית על המקום, הבוקר (שישי) הוציא ראש העיר הוראה להרוס את הגדר שנבנה בצידו של שביל הכהנים בירידה לציון רבינו הק’, בטענה שהבנייה לא עומדת בכללי החוזה שעל פיו התקבל אישור הבנייה בערב ראש השנה הנוכחי.

עסקני ‘איחוד ברסלב’ אומרים ל’אומן שלום’ כי: “הכל נבנה חוקית כפי המסוכם בחוזה, על פי ההסכם, הבנייה אמורה להיות בכמה שלבים, כשבסופו התחייבנו ליישר את המדרכות בצדדים עם הכביש ולכסות באספלט, את אישורי הבנייה קיבלנו מהממונים בפרלמנט בקייב, ראש העיר אומן אינו קשור לזה, הוא מנצל את המצב ומתערב בהוראות הממונים עליו בקייב שאישרו את תוכנית הבנייה ואיתם אנו אמורים להתמודד בכדי לפתור בעיות אם ישנם כאלה”.

כאמור, ההריסה הבוקר הגיעה הפעם מכיוונו של ראש העיר אומן המנסה להוכיח לבוחריו כי הוא בעל הבית על המקום, ראש העיר מנצל את המצב הרגיש בקרב התושבים שנוצר בעקבות הפגיעה בפסל המוצב סמוך לנהר התשליך. במקרה הזה ארגון ‘סבבודה’ נמנע להתערב ואינו קשור להריסה המכוונת מצידו של ראש העיר וסגנו.

עסקני ‘איחוד ברסלב אומן’ ובראשם הרב נתן בן נון שליט”א פועלים בשעות אלו ללהרגעת הרוחות מול הגורמים הרלוונטיים בקייב שאישרו את בניית הגדר למעבר הכהנים.

חשוב לציין! כי הסרת הגדרות מעל שביל הגישה לכהנים אינה מהווה בעייה כל שהיא ואין חשש להרס מעבר הכהנים מעל הגשר המוביל לציון רבי נחמן מברסלב, הכהנים המבקרים באומן נדרשים להמשיך ולהיצמד לשביל השמאלי בירידה לציון הק’, הגשר נבנה בערב ראש השנה בצורת כיפין על גבי כיפין בליווי צמוד של נציגי ‘אתרא קדישא’ שפיקחו על כל שלבי עבודות החפירה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.