מתנת ראש העיר אומן לעסקנים: קנס כספי וביטול אישורי בנייה באומן

ראש העיר אומן הוזמן על ידי עסקנים לביקור בישראל, וזאת למרות שידעו העסקנים על מעלליו של ראש העיר נגד היהודים באומן, ראש העיר צחק גם הפעם על העסקנים: ביטל אישורי בנייה וחילק קנסות

הדו"ח שהוגש ביום הביקור בישראל // צילום התקנת הביטונדות 'איחוד ברסלב באומן'

ראש העיר אומן הוזמן שבוע שעבר על ידי גורמים בעלי אינטרסים לביקור בישראל, וזאת למרות שידעו העסקנים על מעלליו של ראש העיר נגד היהודים באומן בשנים האחרונות, ראש העיר שהוכר עד כה כאנטישמי, צחק גם הפעם על העסקנים, וביום הביקור בישראל ביטל אישורי בנייה ל- 260 בקשות של בעלי דירות ונכסים באומן, והגיש דו"ח וקנס כספי על הצבת הבטונדות שהוצבו בכדי למנוע את חסימת המעבר בדרך הכהנים על ידי רכבים שחנו.

מה הייתה מטרת הפגישה?! ומדוע בכלל הוא הוזמן כשנוכחותו בארצנו הקדושה לא רצוייה?!

קצת ביוגרפייה על האורח הבלתי רצוי – ראש העיר אומן מר אלכסנדר ציברי הוכר בשנים האחרונות כאנטישמי שנלחם נגד חסידי ברסלב ומיצר את צעדיהם של רבבות הבאים לציונו של רבי נחמן מברסלב זיע"א, לפניכם חלק קטן ממעשיו הנפשעים של ראש העיר אומן בשנים האחרונות.

ראש השנה לפני כשלוש שנים, בעת שסועדים רבבות חסידי ברסלב את סעודות החג סמוך לקבר רבם באומן, דואג ראש העיר להוריד את השאלטר, והחשמל בכל אזור פושקינה קורס לזמן מה, החשמל הופסק בזמן שהמוני חסידי ברסלב מתארגנים לסעודת החג כשהאוכל עדיין עומד על הפלטה, בנוסף, בכל שנה בערב ראש השנה ובראש השנה בעצמו, עיירת אומן מנתקת את זרימת המים בכל אזור פושקינה, ולא מאפשרת לעשרות אלפי האורחים לעשות שימוש נורמלי במשאבי המים בימי החג, וכל זאת בכדי לאיים על עסקני ברסלב ולהזכיר להם שהוא לא קיבל את **** המגיע לו.

גשר הכהנים באומן שעמד על תילו במשך 10 שנים בלי שיפריע לאיש, נהרס בהוראת ראש העיר אומן, ללא שום רגישות, ובלי רחמים! וזאת למרות שידע על חשיבותו של הגשר עבור הכהנים הנמנים עם עשרות אלפי התיירים היהודים המציפים את עירו, ומכניסים ממון רב לעירייה ולתושבים המקומיים.

לקלויז המרכזי של חסידי ברסלב באומן הוצא לפני ראש השנה אשתקד צו הריסה בטענה שאינו חוקי, בסופו של דבר בית המשפט הכריע שהוא חוקי וסכנת ההריסה הוסרה.

היהודים התיירים המבקרים באומן, בתקופת החורף לא זוכים לפינוי השלג והקרח מהכבישים המסוכנים הגורמים להחלקות, ומסכנות את המבקרים, בעוד במרכז העיר אומן מפלסות השלג עובדות מסביב לשעון.

ואלו רק חלק ממעלליו של ראש העיר אומן האנטישמי, התעקשותו של ראש העיר להילחם ביהודים ממשיכה בכל הזדמנות, למרות ניסיונות ההידברות שכשלו פעם אחר פעם… איך לא! כמובן ביוזמתו של ראש העיר אומן, א"כ מדוע הוא הוזמן למפגש בישראל על ידי אותם קומץ קטן של עסקנים כאשר הם יודעים את מעלליו של האיש?! ובכן! התשובה הייתה ידועה מלכתחילה! מדובר באינטרסים אישיים של קומץ עסקנים המנסים לקדם את עסקיהם האישיים מול ראש העיר באומן, יש כאן ניגוד אינטרסים מהמעלה העליונה, ברור שמטרת הפגישה לא נועדה לסייע באיזה שהוא דרך לציבור חסידי ברסלב – למרות ההכחשות….

ראש העיר אומן הוכיח את יעילותו, וכעת, כשהוא נמצא לקראת תקופת בחירות מקומיות באומן, הוא זקוק נואש לנציגות של חסידי ברסלב שמזמן הפסיקו לשתף פעולה עמו לאור כל מלחמותיו נגד היהודים, חשוב לציין! שחסידי ברסלב לא נענו להזמנות לפגישה עם ראש העיר אומן בעת ביקורו בישראל,  למעט קומץ קטן או שלא ידע על מעשיו של ראש העיר או שפשוט העדיף להתעלם בכדי לקדם את עסקיו.

לצערינו, הגיעו כמה עסקנים שאינם מבינים דבר וחצי דבר, ויזמו פגישה בישראל בכדי שהפגישה תהיה מכובדת ומתוקשרת, חלק מהעסקנים והרבנים שהוזמנו לפגישה שהתקיימה בישראל לא ידעו על מעלליו של ראש העיר נגד היהודים באומן, לחלקם הדבר נודע באיחור, והיו אף כאלו שניסו לגשר בין הצדדים ואף ביקשו מראש העיר אומן שיכבד בעתיד את חסידי ברסלב, ושינסה למגר את האנטישמיות שהרימה ראש כנגד היהודים באומן.

לסיכומו של דבר: ביקורו של ראש העיר אומן בישראל נועד לשרת את העסקנים הפרטיים, שלא מבינים כי הם מספקים לראש העיר את האינטרסים שלו שהוכיחו כי בסופו של דבר יופנה גם בעתיד נגד חסידי ברסלב הבאים להסתופף בציונו של רבי נחמן מברסלב באומן מכל רחבי העולם.

 

הדו"ח שהוגש לברסלב ביום הביקור של ראש העיר אומן בישראל

תגובות

מעשה שהיה כך היה יו"ר הצלה אוקראינה הרבה הלל כהן הי"ו לאחר שסבל המון מראש עריית אומן באשר שהוא רצה לקדם את פעילות ההצלה בעיר ראה לנכון לאחר התיעצות עם כמה מרבני ברסלב לקדם ברית ערים בין עריית צפת לעריית אומן בכדי לשמן את הגלגלים ואולי כך ראש העיר הצורר יפסיק עם מעשה הרעשות שלו למעשה ראש עריית אומן הוזמן לצפת שם התקבל ע"י ראש העיר אילן שוחט וע"י חברי ערייה הרב נחמן גלבך ועוד כולל עסקנים בעלי שם מקהילת ברסלב במקום ועסקני ברסלב בכללות היה פגישה מרשימה זה הזכיר את הפגישה שהיה לפני קצת יותר משנה בביתר עילית ע"י ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין שנפגש בשעתו עם חברי פרלמנט אוקראינים שזה גם השאיר אחריו רושם אין ענין מכל דבר קטן לעשות פוליטיקה שלימה חג שמח

5

לא משתפים פעולה עם ראש עיר אנטישמי. נקודה

4

ברית ערים תאומות עם צפת ,רעיון כביר שיכניע גם את האנטישמים בזכות הארי זצל

3

ברית ערים תאומות עם צפת ,רעיון כביר שיכניע גם את האנטישמים בזכות הארי זצל

2

בושה שמשתפים פעולה עם האנטישמי

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.