שיח השדה

קמפיין קיץ יוצא דופן מבית "שיח השדה" בסימן "העתידיים"

ילד שעשועים: מעתה מביטים רק קדימה – בימים אלו מתפרסם קמפיין קיץ יוצא דופן מבית "שיח השדה" בסימן "העתידיים". הקמפיין יתחיל בימים אלו ויימשך לאורך חודשי הקיץ בהתפתחויות קריאייטיביות מגוונות תחת קוטב "העתידיים".

קמפיין קיץ מבית שיח השדה

דבר הקמפיין:

יהיו רבים שיתמהו; מה לנו עתה ענייני העתיד – שמא לא מצאונו עובי ההסתרה המכבידה כערפל על עיני העולם, כאשר הנקודה היהודית מכוסה ונעלמת, וזקנת ההתיישנות הרוחנית נערמת כאבק עב על פני נער כזקן – נעדרה מהם האמונה הפשוטה שעדיין אפשר להשתנות מקצה לקצה ולהרוות הצמאון בהתעלות כאחד הצדיקים הגדולים. נמתין עדי יגיעו ימי העתיד, ואז נשוח עליהם בהרווחה.

הסכת ושמע: העולם יתבטל מהרגלותו הרע באותו רגע שיתרגלו בו להביט אך ורק כלפי העתיד, בלא להביט לאחור ועל מאורעות העבר כלל. אלא כמו ילד קטן, שמתחדש בכל יום באופן פלאי כאילו נולד עתה לחיות, ולא איכפת ליה כלל שאתמול אולי השתנק בבכיו. יש מקום שבו נשמעים צלילים אחרים לגמרי. כשהנך מתנתק מההמולה, ובורח אל בין האילנות והעשבים מחוץ לישוב, ושוב מרים עיניים בהתחדשות אל עבר השמים הזכים,

ברגע זה הכרזת: אני שייך ליהודים העתידיים, שכל עיסוקם ומחשבתם דבוקה בתקווה העתידית הקרֵבה ובאה, שבה יתהפך שורש העצות – השיחה בינו לבין קונו בשפה הפשוטה – מתחתית סולם של שובכין לראש הכתר העליון, להפכה לדרך כבושה לרבים. כי עוד ישמע בהרי יהודה שהבורא ית' קורא לנו בשם 'ילד שעשועים', כדי להרגילנו מעתה לנעימת צלילי הניגון הנכסף, שמנגן את התחדשות הבריאה, לאמר, אם תביט רק על העתיד כאילו נולדת היום, תגלה אותי כל פעם מחדש באופן כזה שלא תרצה לוותר עלי.

משיח יכבוש את העולם בלי ירייה אחת, אלא בחריטתו באויר העולם את בשורת התפילה החדשה שאינה פוסקת לעולמים, לחדש נעורים ולחפש בשדה את האור הנעלם בכל יום מחדש, ומשם ילכו בני ישראל העתידיים ויבשרו לכל העולם: אַל תִּזְכְּרוּ רִאשֹׁנוֹת וְקַדְמֹנִיּוֹת אַל תִּתְבֹּנָנוּ: הִנְנִי עֹשֶׂה חֲדָשָׁה עַתָּה תִצְמָח הֲלוֹא תֵּדָעוּהָ אַף אָשִׂים בַּמִּדְבָּר דֶּרֶךְ בִּישִׁמוֹן נְהָרוֹת (ישעיה מג). העתידיים נמצאים בשדה

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.