קמפיין 'פאר הנצח' בעיצומו בואו ליטול חלק בהקמת ביהכנ"ס על שם רבינו הקדוש

נפתח קמפיין ההתרמה העולמי למען בניית ביהמ״ד ברסלב 'פאר הנצח' בצפת, המוני אנ״ש נרתמים למען הרחבת בית ה׳ ונשמעים לקריאת זקני אנ״ש – הצטרפו גם אתם וטלו חלק בזכות!

שותפים לנצח

באחד באדר משמיעין על השקלים: כלל אנ״ש בארץ ובחוצה לארץ נרתמים ב-36 שעות ההתרמה העולמיים למען בניית והשלמת ביהמ״ד המיוחד של אנ״ש בעיה״ק צפת ״פאר הנצח״ וכפי שהעידו גדולי אנ״ש במכתבם המיוחד ״אשר כל באי מקום קדוש זה מתפעלים מריבוי הגוונים באחדות נפלאה בדרכי הפשיטות והתמימות ודבקות בדרכו של צדיק הניכרים להפליא במשכן זה המרבה כבוד שמים וכבוד רביה"ק זיע"א״

עדותם של זקני וחשובי אנ״ש מצטרפת לעדותם של רבני עיה״ק צפת מכל החוגים שהעידו השבוע: ״שאין דומה להם בגודל האחדות והשילוב שיש בין כלל העדות והחוגים, הן בביהכנ"ס, שבו יש בבנין אחד קומה מיוחדת לנוסח הספרדים וקומה מיוחדת לנוסח האשכנזים, וכולם מתפללים בו באחדות גמורה ובאהבת ישראל מופלאה, והן בכולל היקר והמפואר כולל "עמלים" המאגד בתוכו את כל העדות והחוגים, ספרדים, חסידים וליטאים כאחד, ללא שום חייץ ומחיצה, כשכל מטרתם וכוונתם הוא אך ורק להרבות תורה ולהרבות כבוד שמים.

כאמור, הקמפיין נפתח ביום שלישי ויימשך עד יום רביעי בלילה – ב׳ דר״ח אדר א׳, כשבסיומו מצפים אנ״ש דעיה״ק צפת להגיע ליעד כדי שיוכלו להשלים בקרוב את בנין הקדושה בעיה״ק צפת, אשר יאכלס בתוכו את ריבוי המתפללים הפרה ורבה בלעה״ר, ואת קהל הלומדים בכוללי עמלים.

יצויין, כי לפי כללי חברת צ׳רדי באם לא תגיע המגבית ליעדה, כל הסכום הנאסף יושב לתורמים וביהכנ״ס לא יקבלו כלום, ובאם תגיע המגבית ליעדה כצפוי בעז״ה כפי התעוררות ליבם של אנ״ש היקרים, תקבל ביהכנ״ס סכום נוסף של חצי מליון ש״ח אותו הושג מתורם מיוחד שליבו חם לכל דבר שבקדושה.

הגה״צ הגרי״מ שכטער שליט״א ברך בברכה מיוחדת את כל משתתפי המגבית ״שיתברכו מפי עליון ברב ברכות ושובע שמחות, וזכאה חולקיהון בזה ובבא שמזכים את הרבים החפצים ללמוד ולהתפלל וליראה את ה׳ כראוי במקום קדוש וימלא ה׳ משאלותיהם לטב ולחיים ולשלם״

 

אנא עזרו לנו להגיע ליעד ותזכו להיות שותפים מלאים בבניית בית הכנסת, חשוב שתידעו שמספר נדיבים לב הבטיחו שאם נגיע ליעד של מיליון שקל הם יכפילו את הסכום לשני מיליון שקל.
אח יקר❗ לפני שאתה נכנס לקישור לתרומה זכור! את הבטחת חז"ל שהצדקה אינה מחסרת מאומה ככל שתתן יותר הקב"ה ישפיע עליך יותר ובזכות הצדקה יהיה לכם בריאות ברכה והצלחה ונזכה כולנו לראות בבניין ביהמ"ק ברחמים ובקרוב.

 

היו שותפים וקחו חלק בבניית משכן ה' על שם רבינו הקדוש – לתרומות התקשרו או לחצו על הקישור.

לשותפות ולתרומות: 1-700-708-148

https://www.charidy.com/peer

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.