קמפיין 'השתיקה' ממשיך להכות גלים בקרב חסידי ברסלב – ועכשיו, גליון היסטורי

בריכוזי ברסלב התקבל בשבועות האחרונים קמפיין "השתיקה" בהתפעלות יוצאת דופן, הנה זה בא: גליון "השתיקה" – חלק א' – מרהיב, מובן, מושרש גבוה אך בשפה פשוטה וברורה לכל דורש • להורדה באתר

שער המגזין

קמפיין "השתיקה" ממשיך להכות גלים ולהיות נושא היום בקרב חסידי ברסלב, ועכשיו, גליון היסטורי:
"השתיקה" – חלק א'

 

לאחר שבכל ריכוזי ברסלב התקבל בשבועות האחרונים קמפיין "השתיקה" בהתפעלות יוצאת דופן, כאשר רבים הביעו חשקת לבם להצטרף ליוזמת תענית הדיבור לפי שעות, עתה הביטו וראו:

"אלפי שנים ציפו לרגע הזה, אלפי צעקות, רבבות געגועים, מליוני משאלות-לב. ועתה עיני כל העולם תלויות וצופות על ראש השנה תשע"ט, שבהם מתאחדים יחד רבבות משבטי ישראל תחת כנפי הרועה הגדול מתוך ניגון חדש שטרם בא לעולם, ניגון השתיקה".

הנה זה בא: גליון "השתיקה" – חלק א' – מרהיב, מובן, מושרש גבוה גבוה אך בשפה פשוטה וברורה לכל דורש, כאשר בסופה של קריאה יוצא הקורא במבט אחר לגמרי על המושג "שתיקה", על כוחו ותפקידו המרכזי של הרבי הגדול בכבישת לב כל העולם בלמדם כוחה של שתיקה אחת לעמוד מול כל החומות לתרץ את כל התהיות, ועל החשק הנמרץ להבורא ית' שמביאה עמה השתיקה כהלכתה.

 

 

אם השתיקה עדיין נדמית לך כסגפנות ונזיפות, לך ותחייה נפשך בשבילי זהב הסלולים בגליון, והם מלאי תענוג וחיים, מלאי שיחת חברים ושמחה מתוך שתיקה עדינה וטהורה. מעולם השתיקה לא הייתה מתוקה כל כך, נגישה כל כך, ומחייה נפשות ברחמים רבים.

מרגיש בין גלים סוערים דווקא בדרכך על אדמת קודש הקדשים? הבט נא במאמרו של הרה"ח רבי יעקב נתן אנשין שליט"א, המביא לך "אי של שקט בתוך הים הסוער" על ידי השתיקה הקדושה הכובשת את כל ההיכלות מעלה מעלה.

רבי, בגעגועיי רחש לבי לבקש במתנה את טוהר שתיקתכם. הריני מקבל!

עם ישראל בכל העולם כולו מצטרף לרבבות המתקבצים באומן, המקבלים על עצמם תענית דיבור – לפי שעות בראש השנה וימי הסליחות – כפי היכולת של כל אחד ואחד – וזוכים לקבל נצח ברוחניות ובגשמיות.

 

 

גליון השתיקה מצורף בזה לצפייה והורדה

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.