קמפיין השתיקה ההיסטורי מגיע לישורת האחרונה "בין הזמנים בשתיקה"

לאחר שחשובי וזקני ברסלב שליט"א הורו על הארכת מועד ההגרלה לראש חודש חשוון תשע"ט, הצטרפו עוד אלפים רבים למיזם הקדוש ומועד ההגרלה נקבע על יום רביעי, ב' דראש חודש חשוון תשע"ט בשעה 10 בלילה

בין הזמנים בשתיקה

לאחר שחשובי וזקני ברסלב שליט"א הורו על הארכת מועד ההגרלה לראש חודש חשוון תשע"ט, הצטרפו עוד אלפים רבים למיזם הקדוש, ובמערכת הממוחשבת נקלטו עוד רבבות רבות של שעות שתיקה, כאשר בין השמות מפתיע לגלות את העידית שבעידית חוצה מגזרים, עובדי ה' ידועים, אברכי כולל וצעירי הצאן, לצד המון העם, וגם… נשים, שנדבה לבן אותנה לקבל על עצמם שתיקה, ובכך להציל את "ירח האיתנים" מתהומות לשון הרע ורכילות, ולקדשו ב"ירח השתיקה" לקבל מתנות החודש המעולה שבחודשים להשפיעם על כל השנה כולה ועל כל העולם כולו.

בימים אלו יוצאים יוזמי הקמפיין בישורת האחרונה: "בין הזמנים בשתיקה", כאשר ניתן לוותיקים וגם למצטרפים חדשים לעלות על עגלת הרבי הגדול, שמורה דרכנו להתעלות במעלות רמות ונשגבות על ידי השתיקה, ומתן שכרה בצדה: הגרלה על 15.000 ש"ח במזומן ועוד עשרות פרסים יקרי ערך.

פרטי ההצטרפות ורשימת המתנות מופיעים בגליון "השתיקה" שפורסם והופץ לקראת הנסיעה הגדולה לאומן, לקבלת הגליון: shtika148@gmail.com

מועד ההגרלה נקבע על יום רביעי, ב' דראש חודש חשוון תשע"ט בשעה 10 בלילה, בנוכחות עו"ד ישי שידלובסקי. הודעה תישלח לזוכים. חייג עכשיו ל"קו השתיקה" 02-30-11-950 ותיהפך לחלק ממהלך היסטורי שרבות עוד ידובר בו.

 

תגובות

אני לא מצליח לעדכן את השעות שעשיתי כל פעם אומרים בטלפון ששלוחה זו תהיה פעילה בקרוב אז איך צירפו רבבות שעות???

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.