קמפיין השנה של 'שיח השדה' לקראת ימי הקיבוץ הקדוש באומן

ניגון הגאולה: "באו‍ֹר, וגם מול חומות, תמיד אני רץ אל המלך" • קמפיין השנה של שיח השדה לקראת ימי הקיבוץ הקדוש באומן וגם: "המעלה העליונה" – גליון ראש השנה מוגדל, מרהיב ומפתיע, עם גילויים מפעימים • באומן יסובבו פעילי 'שיח השדה' ויעברו דלת דלת בחלוקת ערכה מפתיעה ומרוממת • הגיליונות להורדה באתר

לרגל ימי הקיבוץ הקדוש על אדמת קודש הקדשים באומן, מפתיע "שיח השדה" בקמפיין יוצא דופן, בכותר: "באור, וגם מול חומות, תמיד אני רץ אל המלך".

"התפילה החדשה סוללת דרך מרחב ושלווה, המאחדת בין כל הדרכים בעולם. גם כשאני 'פשוט' וגם כשאני 'מוכנע', תמיד אני רץ בשמחה אל המלך, עד שמתבהר שכל הרע מתהפך לטוב".

מילים אלו מתמצתות את תבלין הקמפיין: ספרון מרהיב, המכיל רעיונים עמוקים, מלאים תהלוכות חיים ואור לימי אחרית הימים. המאמר המרכזי מתואר בציורי משל וסיפור מטלטל ומפעים, שמספר סיפורו של בן מלך המהלך על פני האדמה, הקם ונופל ושוב קם, בדרך אהבתו את מלכו.

thumbnail of קונטרס_תמיד_אני_רץ_אל_המלך
להורדת העלון לחץ על התמונה

 

לאורך ולצד כל המאמר המרכזי, נובעים מעיינים נובעים של מעמקי לב, בצורת הערות, מקורות ורעיונים מתורת הנחל הנובע. פרקי ההערות – אשר בשם "יובלי מים" יכונו – מכילים את פתרון המשל על בוריו, והם מושרשים בדרכי אבות החסידות, ובדרכו של הרבי הגדול – אשר העיד שהכתרת המלך על ידי בן המלך האמיתי בראשית השנה הוא אצלו באומן. בפרקי הערות "יובלי מים" מתבהרים דרכים אמיתיים וכלים לגלות שכל הרע הולך ומתהפך לטוב.

לצד זה יוצא לאור גליון מפתיע ומרתק, "המעלה העליונה" – גליון י"ב – 108 עמודים מוארים ומאירים: מאמרים עמוקים ועיוניים בתורת הגאולה של הרועה הנאמן – לצד גילויים חדשים ומרתקים, פרקי נגינה ותיאורים של האריות שבחבורה. הגליון מסתיים בסיפור אמיתי בן ימינו, מרגש ומבהיק באור האמונה וכוחו של הרבי הגדול.

thumbnail of המעלה_העליונה_ ראש_השנה_ תשע”ח

הגליונות יצורפו לתוך שקיות מיוחדות ויוקרתיות שהוקדשו לקמפיין השנתי, ויחולקו באומן על גבי דלתות המתקבצים באומן.

המהלך מלווה בשלטי ענק באומן ומודעות בעיתונות בימי ראש השנה. הקמפיין יוצא לאור בזכותם האדיבה של חברות התעופה: "נתיבים" ו"דרך צדיקים".

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.