קיבלו תאבון! הערב בחצות כרטיסי הטיסה מתל אביב לאוקראינה נוסקים אל על

אם עד היום נלחצנו מהמחירים המופקעים בתקופת אומן ראש השנה, נראה שאנחנו הולכים להיות מופתעים עוד יותר מהמחירים הנוסקים לשחקים החל מהלילה בחצות ובהמשך בחודשי החורף הבאים

מקשיחה את מדיניות החברה גם במחיר // צילום: באדיבות המצלם

שמים פתוחים? לא לאוקראינה… מסתמן שתוכנית שמים פתוחים שנכנסה לתוקפה בשנים האחרונות אינה חלה על היעד החם של הנוסעים לאומן, אם עד היום נלחצנו מהמחירים המופקעים בתקופת אומן ראש השנה, נראה שאנחנו הולכים להיות מופתעים עוד יותר מהמחירים הנוסקים לשחקים החל מהלילה בחצות ובהמשך, בחודשי החורף הבאים.

הודעה שזרמה היום במערכת אמדאוס הקפיצה את סוכני הנסיעות לאומן שעודכנו על שינוי במחירי כרטיסי הטיסה לאוקראינה בחברת התעופה אוקראין אינטרנשיונל, מסתמן שחברת התעופה האוקראינית (UIA) קיבלה תיאבון מוגבר, הערב בחצות כל הכרטיסים מתל אביב לאוקראינה עולים ב-30-50 $ לכרטיס טיסה‼, כרטיס תל אביב-קייב-תל אביב הולך להיות FXL באזור 270 $ ללא מזוודה, ליעדי אודסה, ויניצה המחיר יהיה קצת פחות, אבל אין ספק כי מדובר בעלייה משמעותית שככל הנראה תגדל בקרוב בפעימות נוספות.

מסתמן כי החל מהלילה לא נכיר יותר את מחירי החורף שהורגלנו אליהם בשנים האחרונות וכי טיסה ב200$ כבר לא תהיה ברת השגה, בקו החם של הנוסעים לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה. סוכני הנסיעות לאומן זועמים ואומרים "לאט לאט אנחנו חוזרים 10 שנים אחורה לימים שכל השנה היה עולה 400$ בממוצע שהרי כולל מזוודות זה כבר לא רחוק מהמחיר הזה".

בנוסף, לאומן שלום הגיע מידע כי אוקראין אינטרנשיונל מתכננת בקרוב להוריד את משקל כבודת היד מ-7 ק"ג ל-5 ק"ג.

 

תגובות

לא לנסוע איתם ככה הם ילמדו

6

יש הרבה חברות מתל אביב לקייב חייבים להחרים את החברה האוקראינית

5

השאלה מה מצב אמת בשאר החברות

4

אין שום עלייה במחירים לבינתיים הכל אותו דבר כפי שעיניכם תחזינה למישרים

3

סימן משמים להפסיק ליסוע לארץ טמאה

2

יותר לא אסע עם UIA הם פשוט כבר השתגעו על הארנקים של הציבור התמים של ברסלב. לא ניתן יד לזה. מהיום נראה להם מה זה! הכי טוב לנסוע עם טורקיש איירלינס, המתנה של שעה שעתיים בשדה לא יקרה כלום. אם כל אחד יקח על עצמו זה ידגדג לחברה. בלי ספק.

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.