חדשות אומן

צעד נוסף להידוק קשרים בין אוקראינה לישראל

40 רופאים מבית החולים העירוני בעיירת אומן וסביבותיה עברו השתלמות אצל רופאים ישראליים מומחים לרפואה דחופה מבית החולים “איכילוב” שהגיעו במיוחד מישראל לאומן

מענק תעודת ההשתלמות | צילום: התקשורת המקומית

40 רופאים אוקראינים, רובם מבית החולים המקומי באומן, עברו קורס השתלמות מיוחד אצל רופאים ישראלים מומחים שהגיעו במיוחד מישראל, בהם מומחים לרפואה דחופה מבית החולים “איכילוב”.

על פי הדיווח בתקשורת האוקראינית, הרופאים הישראלים, שהו באומן כ-4 ימים, אותם ניצלו לחלוקת ידע מעשי ועיוני בתחום הרפואה עם עמיתיהם האוקראיניים. התקשורת באומן מדווחת כי בקרוב תיפתח בבית החולים המקומי באומן יחידה נוספת לטיפול נמרץ, וכי הם תולים תקווה רבה בניסיונם העשיר והמקצועי של הרופאים הישראלים אשר הגיעו במיוחד מישראל בכדי להעשיר את הידע של הרופאים המקומיים בתחום הרפואה הדחופה.

באוקראינה מדווחים כי בין המומחים שעלו על הטיסה לאוקראינה היה פרופ’ עודד בדינג-גורינג, מומחה בעל שם בינלאומי לרפואה דחופה.

מנהל הבית חולים באומן והרופא הראשי, מר ואלרי מירוננקו, ציין כי שיתוף הפעולה עם הרופאים הישראלים, יביא לשיפור משמעותי במתן שירותי הרפואה במדינה. התקשורת האוקראינית מציינת כי ישראל היא המדינה המובילה בעולם בתחום הרפואה.

בנוסף לשיתוף הפעולה עם הרופאים מישראל, גורמי הרפואה באומן ערכו השתלמות דומה עם רופאים מארה”ב וגרמניה, בתקווה להעלות את רמת שירותי הרפואה בעיירת אומן בפרט ובאוקראינה בכלל.

צוות בית החולים המקומי באומן הודו בחום לשגרירות ישראל באוקראינה, ולחבר הפרלמנט האוקראיני, מר מקסים פוליאקוב, על הסיוע בארגון ההשתלמות הרופאים והביעו תקווה להמשך שיתוף פעולה בין הצדדים.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ז' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.