פרסום ראשון – הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב

פרסום ראשון • הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה שרבי נתן אחז בזה, ניהל את חייו לצילו, עבד את ה’,

שעונו של מוהרנ"ת זצ"ל | צילום האוהל: דוד דנברג

פרסום ראשון –  הצצה נדירה ובלעדית על שעונו האישי של רבי נתן מברסלב מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה שרבי נתן אחז בזה, ניהל את חייו לצילו, עבד את ה’, ובעזרתו הוריד את כל תורת ברסלב על הכתב והנחילו לדורות, למיליונים, לרגל היארצייט סוחר היודאיקה הברסלבאי משחרר תיעוד נדיר ובלעדי ל’אומן שלום’ שלא פורסם עד כה מעולם.

להביט בשעונו של רבי נתן מעלה רגשות עזים, וצמרמורת על עצם העובדה שרבי נתן אחז בזה, הביט בזה אלפי פעמים, ניהל את חייו לצילו, עבד את ה’, למד, התפלל, יצא עמו לשדות, למקווה, למורו ורבו – רבינו הקדוש, שהה עמו במחיצתו, כתב, הדפיס, ובעזרתו הוריד את כל תורת ברסלב על הכתב והנחילו לדורות, למיליונים, כל תחנות חייו ומסעותיו הרבות נעשו לצד השעון הזה.

הרה”ח רבי אברהם ב”ר נחמן זצ”ל תיאר את הקשר בין רבי נתן לשעון: “והיה אוחז תמיד את המורה שעות לנגד עיניו, והיה שומר את כל שעותיו ורגעיו בכל מיני שמירה, כי גם בעת נסיעתו וישיבתו על העגלה הירבה ללמוד ולהתפלל ולצעוק לה’ יתברך בכלות הנפש ממש ושום דבר בעולם לא בלבל את דעתו לבטלו מעבודתו אפילו כרגע”.

שעונו האישי של רבי נתן מברסלב הוא החפץ הנדיר שקיים בעותק אחד בעולם ואותו אפשר להגדיר כחפץ הכי יקר וייחודי בהיסטוריית ברסלב (מלבד הכיסא של רבי נחמן מברסלב). זמן היה מודל ובעל משמעות עצומה אצל רבי נחמן מברסלב ותלמידיו היו שומרים עליו מכל משמר. שעון הוא סמל, מושג. מושג של זמן ועת הוא חלק בלתי נפרד מהם. כל דקה הייתה ערכית. כל רגע היה נמנה כמו יהלומים. בכל שנייה ראו עוד הזדמנות ועוד אפשרות להספיג את נשמתם בתורה, תפילה, ועבודת ה’. רבי נתן אחז תמיד שעון לנגד עיניו.

השעון של רבי נתן נמצא כיום אצל סוחר היודאיקה ר’ אהרן ברגר מאנשי שלומינו המתגורר בארה”ב לרגל היארצייט של רבי נתן מברסלב שיחרר ר’ אהרן תיעוד נדיר ובלעדי ל’אומן שלום’ שלא פורסם עד כה מעולם.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' תמוז ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.