שיח השדה

פרויקט חובק עולם: בסוכות ינגנו כל עם ישראל את "הניגון העליון"

פרויקט חובק עולם: בסוכות ינגנו כל עם ישראל את "הניגון העליון" – אחרי שכשבעים אלף המתקבצים על ימי ראש השנה על ציונו הק' באומן נחשפו לפרויקט המיוחד "הניגון העליון", ממשיכים פעילי "שיח השדה" להביא לידי כלל עם ישראל את ניגונו של הרבי הגדול: בימי הסוכות יחולקו רבבות גליונות של "הניגון העליון" – שיוצא לאור במהדורה שניה מפוארת ומתוקנת – בכלל בתי הכנסת של כלל ישראל בכל רחבי הארץ על ידי חברת הפצה ארצית. החלוקה תלווה בקמפיין ארצי בשילוטי רחוב ופרסום בעיתונות.

קמפיין העולם צמא לצלילי הניגון העליון

פרויקט חובק עולם: בסוכות ינגנו כל עם ישראל את "הניגון העליון"

אחרי שכשבעים אלף המתקבצים על ימי ראש השנה על ציונו הק' באומן נחשפו לפרויקט המיוחד "הניגון העליון", ממשיכים פעילי "שיח השדה" להביא לידי כלל עם ישראל את ניגונו של הרבי הגדול.

בימי הסוכות יחולקו רבבות גליונות של "הניגון העליון" – שיוצא לאור במהדורה שניה מפוארת ומתוקנת – בכלל בתי הכנסת של כלל ישראל בכל רחבי הארץ על ידי חברת הפצה ארצית. החלוקה תלווה בקמפיין ארצי בשילוטי רחוב ופרסום בעיתונות.

לאחר סוכות יורחב הפרויקט לשפות נוספות, כשבשלב הראשון יתורגם הניגון לשפת האידיש.

בגליון: בכל העולם יש צמאון אדיר, צמאון שלא היה מימות עולם, צמאון שנדמה שאין מים מפכים להרוותו | בתוך מבול הקולות המבולבלים, נשמע קול חזק ולא פסק, אשר בצלילות הדעת שאין דומה לה, עומד וזועק: את הצמאון הזה אי אפשר להרוות אלא על ידי ניגון, וכל אשר יחפוץ, יבוא וינגן עמי: "הָעוֹלָם לא טָעֲמוּ אוֹתִי כְּלוּם עֲדַיִן. אִלּוּ הָיוּ שׁוֹמְעִין רַק תּוֹרָה אַחַת שֶׁאֲנִי אוֹמֵר עִם הַנִּגּוּן וְהָרִקּוּד שֶׁלָּהּ, הָיוּ כֻּלָּם בְּטֵלִים בְּבִטּוּל גָּמוּר" | מאמר מקיף על סוד ומהות הניגון העליון, על מנגינת השיחה בינו לבין קונו, על ניגונו של משיח, ועל המשמעות הפשוטה לכל אחד באשר הוא לעובדה ולמעשה | "יש לי ניגון לזמר…"

thumbnail of anigun_aelyon2
להורדה או להגדלה לחץ על התמונה

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.