חדשות אומן

פעילי “שיח השדה” בשבת התאחדות למען ביסוס והרחבת פעילות הקירוב

המשפחה של הרב’ה • הרב נחמן בנשעיה הי”ו ערך שבת התאחדות ייחודית מושקעת ומרוממת לפעילי “שיח השדה” בעיר הגעגועים אומן סמוך ונראה לציון רבינו הק’ למען ביסוס והרחבת פעילות הקירוב וההפצה של ארגון “שיח השדה”

בשבת ההתאחדות באומן | צילום: נחמן שטיצר

ככה זה נראה כשהילדים באים לשבת לאבא:

פעילי “שיח השדה” הם לא רק ברסלב’ר חסידים, הם הילדים של הרבי, ומה שמעניין אותם זה רק איך אפשר לפרסם את הרבי בעולם!

הרב נחמן בנשעיה הי”ו שפעילות ארגון ‘שיח השדה’ קרובה מאד לליבו, לא הפסיק להתרגש ומספר ל ‘אומן שלום’: “מסירות נפשם של מנהלי ‘שיח השדה’ מרגשת אותי, איך שלמרות מאות אלפי הדולרים של החובות אותם הם סוחבים על עצמם, הם רק מוסיפים והולכים בפעילות. הייתי חייב לעודד ולגבש אותם שימשיכו לפעול בשביל הרבי שהוא רוח אפינו, כאחד שיודע להעריך את פעולות קירוב הגאולה של ‘שיח השדה’, החלטתי להעניק למשפחת ‘שיח השדה’ שבת עם הרבי”.

ביום שישי יצאו כל הפעילים לשעת התבודדות בעיירה פיקוביץ הסמוכה לאומן, לפני היציאה לשדה דיבר הרה”ח ר’ יעקב נתן אנשין שליט”א דיבורים חוצבי להבות אש, בליווי ניגוני קודש עם הבעל מנגן ר’ קלמן בורשטיין שליט”א.

במהלך השבת נשאו דברים ורוממו את רוחם של הפעילים, המשפיע הרה”ח ר’ פנחס בונקר שליט”א, הרה”ח ר’ יעקב נתן אנשין שליט”א והרה”ח ר’ זושא שטיצר שליט”א, שחיממו את האווירה בדיבורי אש שלהבת בגדולת מעלת ההתבודדות והשיחה האישית עם הקב”ה כדבר איש אל רעהו, והמעלה הגדולה והעליונה של כל מי שזכה להיות שותף בארגון בעושה ובמעשה.

אחד הפעילים מספר ל ‘אומן שלום’: “השבת הזו לא הייתה כמותה מעולם, היטיב להגדיר המשפיע הגדול הרה”ח ר’ פנחס בונקר שליט”א שליווה אותנו במהלך כל השבת: “הסעודות יחד היו הסעודה של משיח”.

במלווה מלכה נערך רב שיח בהכוונת הרב ר’ קלמן בורשטיין שליט”א שניצח במהלך כל השבת על השירה ואף נשא דברים נלהבים שמטרת כל ברסלב’ר חסיד הוא להיות שגריר של הרבי.

כמו”כ ערך הרב נחמן בנשעיה שליט”א סיום מסכת גיטין, ולאחמ”כ סיכם את השבת והלהיב את הפעילים להיות חיילים שנותנים את כל הלב לרבינו.

בשיח השדה ביקשו להודות במיוחד לרב נחמן בנשעיה, על היוזמה הנפלאה שגיבשה את הפעילים והעניקה כוחות חדשים להמשיך להפיץ את אורו של רבינו באמצעות עצת ההתבודדות.

כמו”כ מסרו תודה לבבית למי שניצח על האירוח המלכותי וסעודות השבת המושקעות ר’ נחום מרקוביץ ור’ ישראל מאיר גווירץ מחברת ‘גלאט תור’.

מסקנת השבת הייתה אחת: אנו עומדים לקראת תוכנית מקיפה של הרחבת הפעילות כל פעיל ימנף את פעילות הארגון באיזור מגוריו לקירוב הגאולה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.