פארטאגס באומן: תלמידי ישיבת 'שער אפרים' המשיכו את סדרי הלימוד גם באומן

תלמידי ישיבת 'שער אפרים' ממאנסי ניו יורק יצ"ו שביקרו השבוע באומן המשיכו את סדרי הלימוד של הישיבה גם באומן – בעל המלון שאירח את תלמידי הישיבה במלון מבקש לשתף את הגולשים במחזה המפליא

ישיבת שער אפרים ממשיכים את סידרי הלימוד בישיבה // צילום: באדיבות המצלם

בעל מלון באומן שאירח השבוע את בחורי ישיבת 'שער אפרים' ממאנסי ניו יורק שבאו לשאת תפילה בציון רבי נחמן מברסלב, נדהם לראות את המחזה המפליא במלון ומספר ל'אומן שלום': "ישיבת 'שער אפרים' ממאנסי ניו יורק הגיעו בצוותא חדא עם משגיח הישיבה ומארגן הנסיעה לאומן רבי מענדעל אדלר מחסידי וויזניץ במאנסי – תלמידי הישיבה הגיעו לאומן בחצות הלילה והמשיכו לכיוון המלון באומן בכדי לנוח מהנסיעה המטלטלת. ועם כל הטלטול וטרחת הנסיעה קמו בהשכמה (פארטאגס) בשעה 5 לפנות בוקר".

" 25 תלמידי הישיבה ישבו ללמוד את הסדר הרגיל כפי שמתנהל בישיבה במאנסי. הבחורים ישבו ללמוד באולם האירועים של המלון משעה 5:30 עד שעה 7:15 כאשר לאחר מכן התפללו בציון הקדוש רבינו נחמן מברסלב".

הרב ישראל פינטו המנהל את המלון באומן מתרגש ואומר: "קהילת אומן רואים כל יום ויום קבוצות וחבורות מכל ארבע כנפות הארץ הבאים להסתופף בצילו דמהימנותא בציון הקדוש מורינו ורבינו רבי נחמן בן פיגא מברסלב שהבטיח מי שיבוא על קברו יעשה לו טובה בזה ובבא, עם כל זאת ישיבת 'שער אפרים' התנהגו למעלה מן המשוער ועבדו את השם יתברך בתורה ובתפילה כסדרי הישיבה במאנסי – אשרי חלקם".

לסיום אומר הרב פינטו "בזכות הקידוש השם שהראו לכולם איך עובדים את השם אפילו בטלטול הדרך, יזכו להתקרב לדרך רבינו לכל אורך ימיהם בקדושה ובטהרה. ולבנות בית נאמן בישראל ולבא עם משפחתם לאומן בכדי להודות על כך".

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.