עשרות נוסעים לאומן ולקברי צדיקים מסורבי כניסה לאוקראינה ונשלחים חזרה

מדיניות מכעיסה: עשרות נוסעים הטסים לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה, מסורבים בכניסה ונשלחים חזרה לישראל ללא סיבה, מפקד גבול בקייב: "כל עוד ישראל תחזיר בכל טיסה אזרחים בחזרה לאוקראינה, גם קייב תחזיר אנשים לישראל"

ביקרות הגבולות באוקראינה // צילום: באדיבות המצלם

מדיניות מכעיסה: עשרות נוסעים שנוסעים לאומן ולקברי צדיקים באוקראינה, מסורבים בכניסה לאוקראינה ונשלחים חזרה לישראל ללא סיבה, מפקד גבול בקייב: "כל עוד ישראל תחזיר בכל טיסה אזרחים בחזרה לאוקראינה, גם קייב תחזיר אנשים לישראל".

ביקורת הגבולות בשדה התעופה בוריספול שבקייב מחזירים ישראלים לישראל ללא סיבה מוצדקת, וזאת כנקמה על כך שישראל מסרבת לאשר כניסה לאזרחי אוקראינה הנוחתים בנתב"ג ומבקשים לשהות בישראל.

אחד המעוכבים סיפר: "הבוקר נחתנו באומן בשעה 10.30 ואז עיכבו 6 מתוך קבוצה של 10, אחרי שעה שחררו שניים מתוך הרגשה שתכף משחררים את כולם, אבל עד השעה 17.30 לא משחררים אף אחד, ואז הגיעה הבשורה, החותמת האדומה נחתמה בדרכונם של המעוכבים כאשר שני שוטרים העלו אותם לכיוון הטיסה חזור לישראל, קחו בחשבון שהם לא קיבלו מים שירותים וכלום".

גורמים מישראל התערבו בסיפורם של המעוכבים והקבוצה יצאה להמשך הנסיעה לאומן: "החלטנו שנוסעים, לפני כחצי שעה, הבשורה שלא תאמן קרתה, בהתערבותם של כמה גורמים ובראשם השר אריה דרעי שוחררו החברים".

העיכוב של אותם חברים מהקבוצה הסתיימה למזלם במהירות בשל התערבותם של גורמים בישראל, אבל עשרות רבים אחרים שלא היה להם קשרים מתאימים סורבו להיכנס לתחומי אוקראינה כשעל דרכונם הוחתמה חותמת אדומה והוחזרו חזרה לישראל ללא שום הצדקה.

ל'אומן שלום' הגיעו עשרות עדויות על אזרחי ישראל המבקשים לנסוע לאומן בפעם הראשונה בחייהם אך הם נתקלים בסירוב ומוחזרים בטיסה הבאה לישראל, אחד מעסקני ברסלב המקושר לאחד הפקידים בביקורת הגבולות סיפר ל'אומן שלום' כי הסיבה האמיתית למדיניות החדשה התקבלה על ידי אחד הפקידים בקייב: "מתשובה שקיבלנו ממפקד גבול בקייב, כל עוד ישראל תחזיר בכל טיסה אנשים אוקראינים בחזרה, גם קייב תחזיר אנשים לישראל".

תיעוד מדרכונו של אחד המעוכבים משבוע שעבר שהוחזר לישראל כשעל דרכונו מתנוססת חותמת אדומה.

תגובות

השאלה מה קורה אחר כך אם מנסים לחזור יום אחרי, האם נותנים להיכנס? נשמח אם האתר יברר לנו.

2

לא ברור. אתם אומרים פה דברים חמורים ולא מעדכנים מה הלאה. כשUIA לקחו קצת יותר כסף עשיתם רעש, אבל שלדבריכם יהודים תמימים מנועים מלהיכנס לאוקראינה שזה חמור בהרבה מכמה יורו אתם לא מוסיפים כלום...כנראה הם לא סתם לא הורשו להיכנס לאוקראינה...

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.