עצרת תפילה וזעקה נגד הבנייה באומן בשטחים שיש בהם חשש לחילול קברים

אמש התקיימה עצרת תפילה וזעקה בהשתתפות רבנים ומשפיעים בבית הכנסת ברסלב שול מא"ש נגד הבנייה המתרחבת באומן בשטחים שיש בהם חשש לחילול קברים – צפו בתיעוד מהעצרת

ההכנות לעצרת // צילום: מצלמה חשמלית ושמה משה

אמש (שני) התקיימה עצרת תפילה בהשתתפות רבנים ומשפיעים בבית הכנסת ברסלב שול מא"ש נגד הבנייה המתרחבת באומן בשטחים שיש בהם חשש לחילול קברים.

 

תגובות

נראה לי שמחלל הקברים מפרסם קבוע פה. אחרת לא מובן למה ההתעלמות עד עכשיו. ועוד "חשש" חילול קברים? זה חילול קברים ודאי ללא שום צל של ספק!

7

כזה ציבור ענק??? בקבוצה שלי מסרו שהשול היה ריק ושלא היו רבנים מה זה?

6

הייתי באומן לאחרונה ממש רואים עצמות ה"י

5

למה כותבים שטחים שיש בהם חשש קברים הרי זה ברור לכל שיש קברים וכך גם פסקו הבד''ץ והתווספו אליהם רבני ברסלב

4

אינני לוקח צד בענין, אבל יש לצד השני רבנים וגם מומחים שעבדו באתרא קדישא לשעבר, שמתירים להם לבנות כרגע, לאחר שהחפירה נעשתה בשוגג גמור. כך שיכול מאד להיות שגם המערכה הזו נכללת במחלוקת שבין הצדיקים, והגישה לזה צריכה להיות אם כך עדינה ועם שיקול דעת כמו שרבינו מלמד אותנו על מחלוקת שבין הצדיקים. כמו הרבה ויכוחים למשל בין רבני וצדיקי הקנאים לרבנים הצדיקים הליטאיים וכו'. והוי דן את כל האדם לכף זכות. הרב א.י. הוא תלמיד וותיק של רבי לוי יצחק, והוא לא מוכר כקל דעת כלל, ולדברי מקורביו יש לו על מה לסמוך. והוא רחום יכפר, ונזכה לתחיית המתים.

3

אולי אפשר לדעת 1. מי זה צד השני, רואים שקרוב למאה רבנים כותבים שזה אסור ובתוכם רבנים שהם השורה הראשונה של פוסקי הדור 2. מי אלו הרבנים והמומחים שעבדו פעם באתרא קדישא????? 3. על איזה שוגג אתה מדבר כשהמשיך לחפור בחורף הזה והרס עוד נפטרים רח''ל אחרי שכבר היה ידוע שזה בית הקברות. חוץ מזה מה שהתפרסם לאחרונה שהם ידעו מכבר בהתחלה וכל ההרס לפני כמה שנים היה במזיד. במקום להוקיע את עושה עבירה כמו שכתוב בהלכה נותנים להם יד,לזה יקרה חסיד ברסלב זה שמבייש את שם רבנו בכל העולם כל יהודי וחסיד ברסלב בפרט צריך לעשות כל דבר מה שרק יכול למנוע פשע כזאת.

2

לכל המגיבים היקרים! . אני לא יודע מה הולך שמה, אבל גם ראיתי מודעה אחד מהעדה החרדית שבינון תובע את הרב י. ושם כתוב לא לחפור במקום שיש קברים או 'חשש קברים', אז אם בארזים בעדה החרדית כתבו כך אז מותר גם לאתר לשמור על הכבוד שלו וללכת בין הטיפות. זו זכותו המלאה ללכת אחרי כל רב שהוא רוצה כל עוד לא ברור לו על פי תורה ועל פי דעת רבו המובהק מה קורה שם.

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.