חדשות אומן

עסקן חסיד גור תרם לבית ספר ‘בית ברכה’ ונושע

השידוך של רבי נחמן מברסלב זיע”א • עסקן חסיד גור שהגיע לאומן להתפלל על זיווג לבתו תרם סכום נכבד לבית הספר ‘בית ברכה’ באומן ונושע – בתו התארסה שבועיים לאחר מכן עם צאצא של רבי נחמן מברסלב

בשבע ברכות | צילום: באדיבות המצלם

הנגיד ר’ אריה רושגולד שהגיע לאומן להתפלל על זיווג לבתו תרם סכום נכבד לבית הספר ‘בית ברכה’ באומן ונושע – בתו התארסה שבועיים לאחר מכן עם צאצא של רבי נחמן מברסלב זיע”א.

סיפור הישועה החל לפני כ-4 חודשים – ר’ אריה רושגולד טס לאומן להתפלל בציון רבי נחמן מברסלב זיע”א על בתו שתזכה למצוא את זווגה במהרה, בזמן שהותו באחד המלוניות בפושקינה, פנה אליו מנהל מוסדות החינוך באומן הר”ר פרץ קראהן שליט”א וביקש להתרימו לבית ספר ‘בית ברכה’ של קהילת אומן.

הרב פרץ מספר לכתב ‘אומן שלום’ את סיפור הישועה המדהים: “היות ולא היה מבנה מסודר לבית הספר וכל כיתה הייתה מפוזרת בבנין אחר, נזקקנו לבקש תרומות מהמבקרים באומן, פנינו לר’ אריה שהגיע לביקור באומן, וביקשנו שיעזור לנו בהקמת בית הספר. ר’ אריה הוציא מכיסו שטר מכובד ונתן לי. כשפניתי לדרכי, קרא לי ר’ אריה ואמר כי אם הוא יזכה לראות ישועה ובתו תתארס בקרוב, הוא ינדב את כל ההוצאות של בית הספר…”.

הרב פרץ ממשיך ומספר לנו בהתרגשות: “לאחר שבועיים ימים אני מקבל שיחת טלפון, ר’ אריה מאחורי הקו מבשר לנו כי בתו התארסה. מזל טוב!!! מזל טוב!!! אני אומר לו… ממשיך ר’ אריה ואומר לי בהתרגשות, אתה יודע עם מי היא התארסה??? עם הצאצא של רבי נחמן מברסלב… בתי התארסה עם חסיד גור ממשפחת ברסקי מצאצאיו של רבי נחמן מברסלב!!!”.

הרב קראהן מסיים ואומר: “זו רק דוגמה קטנה מהישועות שמתרחשות במוקד הישועות באומן, הנכם מוזמנים לבוא ולבקר במוסדות שלנו באומן, יש לנו קלסרים שלמים המלאים בסיפורי ישועות מיהודים שזכו להיוושע בזכות שתרמו לחיידר של רבינו”.

רבי נחמן כבר אמר: “אֵצֶל מִי שֶׁאֲנִי לוֹקֵחַ וּמְקַבֵּל מָמוֹן וְכַיּוֹצֵא, אֲנִי נוֹתֵן לוֹ כִּי בָּזֶה שֶׁאֲנִי מְקַבֵּל אֲנִי נוֹתֵן [ְהוּא עִנְיָן הַמְבאָר בְּהַמַּעֲשֶׂה שֶׁל יוֹם הַשִּׁשִּׁי מֵהַשִּׁבְעָה בֶּעטְלֶירְס שֶׁהִתְפָּאֵר אֶחָד אֶת עַצְמוֹ בְּנִפְלְאוֹת הַכּחַ שֶׁיֵּשׁ לוֹ בְּיָדוֹ, עַיֵּן שָׁם]”

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.