חדשות אומן

ענקית שיתוף הנסיעות 'אובר' מרחיבה את פעילותה באוקראינה

ענקית שיתוף הנסיעות 'אובר' מרחיבה את פעילותה באוקראינה: משתמשי האפליקציה הנוסעים לאומן כבר החלו להנות ממחירי נסיעות מוזלים לאומן ולשדות התעופה ברחבי אוקראינה – המחירים נעים בין 35 דולר ל 40 דולר • האם 'אובר' תצליח להוריד את מחירי הנסיעות פנים לאומן?

צילום: uber

נסיעות פנים באוקראינה

ענקית שיתוף הנסיעות 'אובר' מרחיבה את פעילותה באוקראינה ומגיעה ליעדים פופולאריים בקרב הנוסעים לאומן המשתמשים באפליקציה. הנוסעים לאומן שהשתמשו בנסיעות פנים באוקראינה עם 'אובר' כבר מדווחים כי הצליחו להוזיל את עלויות הנסיעה משמעותית בנסיעה לאומן.

אוּבֶּר היא חברה אמריקאית המספקת שירותי תחבורה שיתופית ומפעילה את האפליקציהUber , המאפשרת יצירת קשר והסעה בתשלום בין נהגים לנוסעים. החברה מפיצה יישום סלולרי המאפשר יצירת קשר בין נהגים לבין נוסעים פוטנציאליים. הטכנולוגיה מאפשרת את החיבור בין הנהגים לנוסעים ומספקת גם את אמצעי התשלום, ובתמורה לכך גובה עמלה יחסית מתוכו.

נכון להיום אובר פעילה ב-449 ערים וב-66 מדינות ברחבי העולם, בהן התחבורה השיתופית הוכחה ככלי להפחתת כמות הרכבים על הכביש וצמצום גודש התנועה. מחקרים הראו כי בערים בהן אובר פעילה היא הצליחה להוריד את מחירי הנסיעה עד ל 50%.

השירות של 'אובר' מסייע לנוסעים לאומן הנוחתים בנמלי תעופה מרוחקים בערי אוקראינה השונות, הנוסעים יכולים לתכנן את הנסיעה כמה ימים קודם ולתאם עם הנהגים המקומיים הנוסעים ליעד הרצוי, האפליקציה מאפשרת ליצור קשר עם הנהג ואפילו לקבל אינפורמציה על סוג הרכב ועל מקומות ישיבה זמינים ועוד.

הנוסעים שהשתמשו בשירות נסיעות פנים באוקראינה של אובר העולמית במהלך השבועות האחרונים דיווחו כי שילמו 35 $ עד 40 $ עבור נסיעה ברכב פרטי משדות התעופה אודסה/קייב לאומן, מדובר בחיסכון של כמעט 50% מעלות הנסיעה הקיימת בשוק כיום.

בשונה מישראל ומדינות אחרות בעולם, טרנד הטרמפים בתשלום באוקראינה קיים כבר עשרות שנים, בעלי הרכבים המקומיים מחפשים הזדמנויות ואפשרויות מזדמנות בכדי לכסות את העלות הגבוהה של תחזוקת הרכב, ואם אפשר להרוויח כסף גם זה בא בחשבון. האפליקציה של 'אובר' עושה להם את העבודה ונכנסת במהירות לתודעת בעלי הרכבים המצפים ללקוחות המזדמנים שיסעו ברכבם ליעד המבוקש.

'אובר' אמנם מסייעת רבות בהוזלת מחירי נסיעות פנים ברחבי אוקראינה, אבל ברור כי התיירים הנוסעים לאומן יבחרו בחברה מוכרת הנשלטת על ידי יהודים מאנשי שלומינו היודעים לתת שירות ומענה לכל בעיה בה נתקלים הנוסעים שהזמינו את שירותם, נחסוך ולא נגיד כי הזול הוא ביוקר.

האם האפליקציה תשפיע על מחירי נסיעות פנים באוקראינה של חברות הנסיעות בבעלות היהודים המפעילים נסיעות סדירות על הקו קייב ואודסה – לאומן וחזרה? ימים יגידו…

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.