עם כובע, חליפה וציצית בחוץ: כך נכנס שגריר ישראל באוקראינה לתפקידו הרשמי

אמש נכנס שגריר ישראל באוקראינה הרב יואל ליאון לתפקידו הרשמי, לטקס הרשמי שנערך במעונו של נשיא אוקראינה פטרו פורושנקו, הגיע השגריר עם כובע, חליפה וציצית בחוץ

עם כובע, חליפה וציצית בחוץ // צילום: לשכת השגרירות בקייב

אתמול (שלישי) נכנס הרב יואל ליאון שגריר ישראל באוקראינה לתפקידו הרשמי, השגריר הגיע לקבל את אישורו של נשיא אוקראינה פטרו פורושנקו, השגריר הגיע לטקס הרשמי שנערך במעונו של נשיא אוקראינה עם כובע, חליפה וציצית בחוץ.

 

נשיא אוקראינה פטרו פורושנקו קיבל את מינויו של השגריר בטקס רב רושם שנערך בלשכתו בפרלמנט בקייב, בטקס הביע הנשיא את שביעות רצונו מהדיאלוג המדיני הקיים זה זמן רב בין שתי המדינות ורמת שיתוף הפעולה בין אוקראינה לישראל.

 

תשומת לב מיוחדת הוקדשה לסוגיית העמקת הסחר הדו – צדדי ושיתוף הפעולה הכלכלי, בפרט על החשיבות בחתימת הסכם אזור סחר חופשי בין ממשלת שרי ממשלת אוקראינה וממשלת מדינת ישראל בעתיד.

 

כזכור, בטרם כניסתו לתפקיד, השגריר ביקר עם משלחת ישראלית באומן במסגרת ההכנות וההיערכות לקראת אומן ראש השנה אשתקד, המשלחת שהגיעה לאומן נפגשה עם גורמים בכירים בעיריית אומן כחלק מההיערכות לקראת הגעת הרבבות לימי ראש השנה לציונו של רבי נחמן מברסלב. המשלחת כללה את שגריר ישראל היוצא מר אליאב בלוצרקובסקי והשגריר הנכנס מר יואל ליאון, נציגי המשטרה הישראלית, משרד החוץ, והעסקן לוי אדרעי.

 

בתום הדיונים שנערכו בעיירת אומן, המשלחת הישראלית הגיעה לשאת תפילה בקברו של רבי נחמן מברסלב, כאשר לאחר מכן נערך עבורם סיור והתרשמות במסגרת ההכנות לקראת בואם של עשרות האלפים, עסקני ברסלב באומן הציגו בפני המשלחת ובכירי העירייה המלווים את המשלחת את מערך הפעילות וההיערכות, במתחם קברו של רבי נחמן מברסלב, ובקלויז המרכזי המיתולוגי של ר' מיכל דורפמן בו מתפללים חסידי ברסלב בימי ראש השנה.

 

יואל ליאון באמירת 'תיקון הכללי' בקברו של רבי נחמן מברסלב, צולם בערב ראש השנה אשתקד

תגובות

בהצלחה כבוד הרב

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.