חדשות אומן

עליה במספר הנוסעים לאומן בימי ראש השנה

התקשורת באוקראינה מדווחת כי השנה, צפויים להגיע לאומן יותר מ 35,000 יהודים, המקור לדווח זה התקבל מטעם חברות התעופה באוקראינה, שמפרסמות על ביקוש רב, ותפוסה מלאה בטיסות בכל ערי אוקראינה השונות

חסידי ברסלב טסים לאומן | צילום: דוד דנברג

אומן ראש השנה: עלייה במספר הנוסעים לאומן.

בתקשורת החרדית מדווחים, כי המלחמה המתנהלת באוקראינה גורמת לירידה במספר הנוסעים לאומן, דווח זה שגוי ואינו משקף את המציאות.

בעקבות הסכם הפסקת האש בין אוקראינה לרוסיה, עלייה במספר הנוסעים לאומן. ומה גם שהלחימה וההתרברבות בין 2 המדינות מתנהלת במרחק של כמעט 1000 ק”מ מהעיר אומן, במטרה להרוויח כמה שיותר במשא ומתן.

הישראלים מכירים היטב את המלחמה מבית ומקרוב ויודעים לזהות ולנתח את המצב הקיים. במלחמה האחרונה שהתקיימה בישראל, הטילים  מעזה הגיעו כמעט לכל עיר בישראל, בעוד, שבאוקראינה הלחימה השקטה (בעקבות ההסכם המתגבש) מתנהלת בגבול בין שני המדינות ובמרחק עצום מהעיר אומן.

עוד מדווחים בתקשורת החרדית כי בחברות הנסיעות, הדעות חלוקות באשר לירידה בכמות הנוסעים. הדבר ברור ומובן מאליו, סוכני הנסיעות דורשים מחירים מופרזים בעבור הטיסות לאומן, לציבור נמאס מהמחירים הגבוהים אותם דורשים חלק מסוכני הנסיעות ומחפשים פתרונות טובים יותר, בעידן האינטרנט שהמידע נגיש כל כך באפשרויות הטיסה לאומן דרך מדינה שלישית, מתפרסמים דילים במחירים זולים במיוחד והציבור בוחר בדרכים אלו.

מלבד זאת התקשורת באוקראינה מדווחת כי השנה, צפויים להגיע לאומן יותר מ 35,000 יהודים, המקור לדווח זה התקבל מטעם חברות התעופה באוקראינה, שמפרסמות על ביקוש רב, ותפוסה מלאה בטיסות בכל ערי אוקראינה השונות. 

צוות אתר “אומן שלום”, מקבל פניות רבות מחסידי ברסלב שנוחתים בכל הערים ברחבי אוקראינה ומבקשים מידע לגבי האפשרויות העומדות לרשותם בתחבורה הציבורית לאומן. רוב המידע בערי אוקראינה המוכרות ניתן למצוא באתר.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ז' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.