חדשות אומן

עיריית אומן מתכננת השנה להקים את השוק המרכזי לאורך רחוב פושקינה

חשיפה ראשונית • ממידע שהגיע ל’אומן שלום’ נודע כי עיריית אומן מתכננת השנה להקים את השוק המרכזי ודוכני המכירות של הגויים לאורך כל רחוב פושקינה באומן ההשלכות: פריצות נוראה, סכנת נפשות בעת מעבר הרכבים וצפיפות בלתי נסבלת

השוק יוקם לאורך כל הכביש | צילום: יוסי גאלדבערגער

ממידע שהגיע ל’אומן שלום’ נודע כי עיריית אומן מתכננת לקראת ראש השנה להקים את השוק המרכזי ודוכני המכירות של הגויים לאורך כל רחוב פושקינה באומן.

כזכור, השוק המרכזי בפושקינה היה ממוקם עד לפני 3 שנים לאורך רחוב פושקינה, דוכני המכירות המוצבים בשוק המרכזי שייכים לגויים מקומיים המציעים את מרכולותיהם לציבור השוהים באומן. כמידי שנה, הדוכנים מוקמים מטעם עיריית אומן הגובה את המיסים ממפעילי הדוכנים.

אותם דוכנים אשר עמדו במשך השנים לאורך רחוב פושקינה הוכיחו מעל לכל ספק כי מדובר במפגע רוחני גדול וסבל אדיר לבאי הקיבוץ הק’ המתהלכים לאורך הרחוב, מפעילי/ות הדוכנים והרוכשים נעמדו במרכז הרחוב והתמקחו על מחירי המוצרים, במרבית המקרים המוכרות הינם גויות המנהלות את המשא ומתן עם היהודים, מדובר במפגע רוחני אדיר שהביא בעבר לתוצאות קשות שאין לפרטם מעל במה זו.

בנוסף, דבר זה גרם לסבל בלתי נסבל לאור הצפיפות הגדולה שהתקיימה לאורך הכביש בשל אותם דוכנים.

עסקני ברסלב שהתערבו בנושא הביאו למציאת פתרון מעולה שנשמר למשך 3 השנים האחרונות, והשוק הועבר לרחוב צדדי סמוך לקרית ברסלב באומן. כאמור, התקבל מידע ממקור בעיריית אומן כי השנה העירייה מתכננת להקים את השוק לאורך כל רחוב פושקינה.

ההשלכות: פריצות נוראה, סכנת נפשות בעת מעבר הרכבים, וצפיפות בלתי נסבלת.

חסידי ברסלב מבקשים מעסקני ברסלב או מכל מי שיכול למנוע זאת, שיפעלו בכל תוקף וימנעו את החלטת העירייה המבקשת למלא את קופת העיר על חשבון הרוחניות שלנו ושל ילדינו!

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.