חדשות אומן

עיריית אומן: חסידי ברסלב הכניסו לקופת העיר באומן למעלה ממיליון דולר

התקשורת באוקראינה מדווחת, כי בעקבות עלייתם של חסידי ברסלב לקיבוץ הקדוש באומן בימי ראש השנה תשע”ה, הוכנסו לקופת העירייה מיסים בסכום של למעלה מ – $1,000,000

ערב ראש השנה תשע"ה | צילום: יוסף גולדשמידט

התקשורת באוקראינה מדווחת, כי בעקבות עלייתם של חסידי ברסלב לקיבוץ הקדוש באומן בימי ראש השנה תשע”ה, הוכנסו לקופת העירייה מיסים בסכום של למעלה מ – $1,000,000 את דו”ח ההכנסות פרסם ביום חמישי בשבוע שעבר, ממלא מקום ראש העיר בעיריית אומן מר אלכסנדר דליי.

בנוסף, מדווח העיתון המקומי באומן, כי מועצת העיר והרשות המבצעת ביצעו את העבודה האירגונית הראויה לקליטתם של החסידים הנוסעים לאומן, כך שניתן היה ליצור את התנאים ההכרחיים לשהותם של הבאים לאומן, ולהבטיח את זכויותיהם של תושבי העיר המקומיים, ובכך להביא הכנסות נוספות לתקציב העיר.

בהמשך הדיווח נאמר, כי רשות המיסים בעיר עדיין עובדת לגבות את המיסים, והסכום הצפוי של ההכנסה משנה זאת יגיע לכ – $1,150,000 .

לסיכום, ממלא מקום ראש העיר מר דליי אלכסנדר אמר, כי העירייה כבר החלה את ההכנות לקליטתם של החסידים לראש השנה תשע”ו, והתוותה את הנושאים המרכזיים שיבטיחו את הביצוע הנכון של הפעילות.

את ההכנסות הללו הצליחו הרשויות לגבות גם מהתושבים הגויים המשכירים את דירותיהם לחסידי ברסלב לימי החגים, לאחר עזיבתם וחזרתם הביתה של חסידי ברסלב, עובדי המיסים עברו בית בית, בכדי לגבות את המיסים המגיעים להם על פי החוק.

הכנסה בסכום מרשים כזה לקופת העיר אומן, מלבד שהיא מסייעת לפיתוח העיר בכלל, היא עשויה לסייע מאוד בפיתוח ושיקום האזור הסמוך לציון רבינו. אולי הגיע זמן שעסקני ברסלב יפעלו לטובת הבאים לאומן, וישתמשו במידע הזה, ויחלו לנהל משא ומתן הוגן בשיקום ושיפוץ האיזור, הכבישים המשובשים והרחובות חשוכים. מלבד זאת, בימי החורף הקרים כאשר מצטבר קרח על הכביש, קשה מאוד להתנייד ברחוב פושקינה. במרכז העיר אומן, העירייה מפעילה משאיות המפזרות מלח, בכדי להמיס את הקרח המצטבר על הכביש, מסתבר שאת המשאיות הללו הם קונים מכספים שחסידי ברסלב מכניסים לקופת העירייה, מדוע א”כ שלא ידאגו לתחזק את האיזור של משלמי המיסים, קרי, רחוב פושקינה, אלא מאי? כנראה שאין מי שידרוש את זכויותיהם המגיעות להם. כדאי להתחיל לפעול בענין, לטובתם של המבקרים באומן.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ד סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.