עידן חדש לנוסעים לאומן • עשרים דקות מירושלים לנתב"ג עם הרכבת המהירה

עידן חדש לנוסעים לאומן • 20 דקות מירושלים לנתב"ג  עם הרכבת המהירה • המחיר לנסיעה ברכבת מירושלים לנתב"ג יעלה 22 שקל בלבד לנסיעה של 20 דקות ללא פקקים מיותרים • כל הפרטים בכתבה שלפניכם

מירושלים לנתב"ג בעשרים דקות בלבד

חיסכון משמעותי בהוצאות הנסיעה לאומן • הרכבת המהירה מירושלים לנתב"ג החלה לפעול והנוסעים לאומן מרוויחים, בשלושת החודשים הראשונים הכרטיס יהיה בחינם. לאחר מכן למשך 9 חודשים יוענקו 50% הנחה כאשר המחיר הסופי לנסיעה ברכבת מירושלים לנתב"ג יעלה 22 שקל בלבד לנסיעה של 20 דקות ללא פקקים מיותרים.

 

אמש (שלישי) ב-6:30 בבוקר החלה תקופת ההרצה הראשונית של הרכבת המהירה מירושלים לנתב"ג, במסגרת ההרצה הרכבת תפעל במתכונת של שתי רכבות בשעה לכל כיוון, בהמשך, התדירות תגדל לארבע רכבות בשעה באופן רציף.

 

בתקופת ההרצה הראשונית השירות יינתן בין תחנת ירושלים – יצחק נבון לתחנת נתב"ג משם תוכלו להמשיך לנסוע לכל יעד שתבחרו. בהמשך יוארך המסלול, תחילה עד תחנת תל אביב רחוב ההגנה, לאחר מכן עד תחנת ת"א סבידור מרכז ולבסוף עד תחנת הרצליה.

 

מה נדרש כדי לנסוע ברכבת מ/אל תחנת ירושלים 'יצחק נבון'?

 

החל מפתיחת הקו ובמשך 90 ימים מיום הפתיחה, הנסיעה מתחנת ירושלים – יצחק נבון תהיה בחינם, לכל יעד בארץ וחזרה רק לרוכשים חוזה נסיעה (כרטיס) על-גבי כרטיס רב קו אישי + חצי אנונימי בתחנת ירושלים – יצחק נבון.

רכישת כרטיס נסיעה (חוזה נסיעה) אונליין או בתחנות אחרות אל תחנת ירושלים // יצחק נבון, הינה בתשלום, והטעינה אפשרית גם על גבי רב קו אנונימי.

 

בשל הביקוש הגבוה, וכדי להבטיח לכם מקום ברכבות מ/אל תחנת ירושלים – יצחק נבון, הפיקו שובר עלייה לרכבת על בסיס מקום פנוי.

שימו לב, השובר אינו מבטיח מקום ישיבה שמור ברכבת. את השובר ניתן להזמין באתר האינטרנט של הרכבת או במוקד טלפוני 9025*, לכל המוקדם 48 שעות מראש. תוכלו להזמין עד 3 שוברים לכל כרטיס רב- קו, לכל כיוון. לא ניתן לבטל שוברים שהוזמנו. ילד מגיל שנתיים מחויב בשובר נסיעה. את השוברים שהזמנתם תוכלו להדפיס גם במכונות האוטומטיות לרכישת כרטיסים, או להציגם במכשירכם הסלולארי.

 

לתשומת לבכם:

בהגיעכם לתחנה, עליכם להציג את שובר העלייה לרכבת או מודפס או להציגן באמצעות הסלולרי וכמובן את חוזה נסיעה (כרטיס).

לא ניתן לרכוש או להטעין חוזה נסיעה (כרטיס) באוטובוסים בירושלים.

 

כדי להזמין שובר נסיעה היכנסו לאתר רכבת ישראל לחצו כאן והזינו את הפרטים – דוגמא:

 

 

יש לציין כי הכרטיס החינמי בתקופה הקרובה יונפק רק לנוסעים מתחנת נבון, ולא אליה. מי שמעוניין להגיע מנתב"ג לתחנת נבון בירושלים, יצטרך שלם את המחיר המסובסד של 11 שקלים.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.