סיפור מזעזע שהתרחש לפני 5 שנים של חסיד ברסלב שיצא לטבול ב”נהר הדמים” באומן

“נהר הדמים”  ‘איך אתם טובלים על אחיכם’? –
לידי מערכת “אומן שלום” הגיע סיפור מזעזע שנשלח ע”י אחד הגולשים באתר, שהיה עד לסיפור שהתרחש לפני 5 שנים בדרכו לטבול ב”נהר הדמים” בו קיפחו לאחרונה את חייהם 2 חסידי ברסלב

חילוצו של אליה ז"ל שטבע למוות בנהר הדמים באומן

“נהר הדמים”  איך אתם טובלים על אחיכם‘?

לידי מערכת “אומן שלום” הגיע סיפור מזעזע שנשלח ע”י אחד הגולשים באתר, שהיה עד לסיפור שהתרחש לפני 5 שנים בדרכו לטבול ב”נהר הדמים” בו קיפחו לאחרונה את חייהם 2 חסידי ברסלב.

ד. מספר: “זה היה לפני 5 שנים בשבוע שלפני ראש השנה, היינו קבוצה של כמה אברכים טיילנו באזור הנהר עם המגבות על הכתף. בדרכנו לטבול בנהר, ניגש אלינו יהודי זקן כבן 90 אשר גר בבית מעל הנהר ושאל אותנו ביידיש:

‘איך אתם טובלים על אחיכם’? היהודי החל לספר בהתרגשות את סיפורו המצמרר, ואת שראו עיניו במלחמה הארורה בזמן השואה, היהודי מספר: “כידוע לכולכם הנאצים פלשו ונלחמו באירופה בזמן השואה, במטרה להשמיד את יהדות אירופה כולה, המלחמה הארורה הגיעה גם למרכזי הערים באוקראינה, בהם טבחו ביהודים באכזריות נוראה, הנאצים לא דילגו על העיר אומן, האוקראינים שיתפו פעולה עם הנאצים והגדילו באכזריותם החייתית בטבח כנגד יהודי העיר, הרוצחים המתועבים השתוללו בפרעות והרגו ביהודי העיר אומן, את היהודים הגרים באזור השליכו לנהר שנצבע כולו באדום מדמם של אחינו היהודים”. האם לשם הינכם הולכים לטבול???

כזכור, לפני כ 2.5 שנים, בראש השנה אליה אל בחור בן 19, טבל ב”נהר הדמים” וטבע למוות. ובחג השבועות, רק לפני כמה ימים, “נהר הדמים” גבה מאיתנו קורבן נוסף של הבחור שלמה קוזלובסקי ז”ל. אלו המקרים הקיצוניים שקרו שם. ישנם עוד מקרי טביעה אשר היו במשך השנים שבהם ב”ה לא היו נפגעים. ראוי להיזהר מאוד, מלרחוץ ב”נהר הדמים” אשר גובה מאתנו קורבנות מיותרים

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט' אייר ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.