סיפורו של קבר יוסף בשכם ביצירה מושקעת המלווה בתחקיר תיעודי מקיף

כך נפרצה הדרך' סיפורו של קבר יוסף בשכם ביצירה מושקעת, כאשר במרכז הסיפור חסידי ברסלב שהובילו לפתיחת הדרך אל הקבר מחדש – 15 שנים של ליקוט, 3 שנים של כתיבה, וספר אחד שייראה אור רק עם התמיכה שלכם!

כך נפרצה הדרך לקבר יוסף הצדיק בשכם // צילום: כתבות מתוך העיתונות

כך נפרצה הדרך' סיפורו של קבר יוסף בשכם ביצירה מושקעת המלווה בתחקיר תיעודי מקיף, כאשר במרכז הסיפור חסידי ברסלב שהובילו לפתיחת הדרך אל הקבר מחדש. 15 שנים של ליקוט, 3 שנים של כתיבה, וספר אחד שייראה אור רק עם התמיכה שלכם!

 

15 שנים של ליקוט, 3 שנים של כתיבה, וספר אחד שייראה אור רק עם התמיכה שלכם!

 

הספר מושקע מאד ומספר את סיפורו של קבר יוסף בשכם. היצירה הזאת היא תוצאה של תחקיר תיעודי מקיף, המתבסס על מגוון מקורות ומשחזר את האירועים שליוו את האתר במשך ההיסטוריה ועד שננטש באוקטובר 2000, ומאז – בשנים שאחרי, כאשר במרכז הסיפור חסידי ברסלב שהובילו לפתיחת הדרך אל הקבר מחדש.

 

ספר זה הוא סיפורו של שייכות ומורל, מחדל ומאבק, של רגעים קטנים וגדולים, הישגים וקונפליקטים, נחישות ואובדן. הספר 'קבר יוסף: 'כך נפרצה הדרך' פורש לפניך יריעה רחבה ומגוונת בכריכה חדשה ובגודל אלבומי, על פני 450 עמודי כרומו צבעוניים, 17 פרקים מרתקים עם מאות מסמכים ותמונות שחושפות לראשונה את כל מאורעות קבר יוסף בשכם לאורך ההיסטוריה ובשנים האחרונות.

 

יוצר הספר 'כך נפרצה הדרך' הסופר נחמן וייס (29) הנו חסיד ברסלב  ירושלמי הנמצא בימים אלו לקראת הישורת האחרונה בהפקת הספר, נחמן מבקש לשתף אתכם בפרוייקט וקורא לכם לקחת חלק ביצירה המיוחדת שהושקעה בה עבודה רבה – 15 שנים של ליקוט, 3 שנים של כתיבה, וספר אחד שייראה אור רק עם התמיכה שלכם!

 

"בואו להיות חלק מהיצירה שלי, יצירה ישראלית מקורית, מההיסטוריה הזאת וממעגל התומכים, וקחו עותק מהמהדורה הראשונה שתצא לאור. רק בזכותכם, בזכות תמיכתכם ושותפותכם לדרך הארוכה שעשיתי עד כה – הספר ייראה אור עד חג החנוכה הקרוב! בואו נעבור את הישורת האחרונה ביחד!"

 

הצטרפו והיו שותפים בפרוייקט של נחמן וייס – https://headstart.co.il/project/39705

 

קבר יוסף הוא העבר והעתיד של כולנו

 

בכניסות המאובטחות בהן מלווה צה"ל מתפללים לקבר יוסף אחת לחודש, ניתן להבחין בעובדה כי ציבור כה רב ומגוון, פסיפס החוצה את כל חלקי העם – גברים נשים וטף – מבקש להגיע אל המקום ולהתפלל: חרדים על כל הפלגים, דתיים-לאומיים, חילוניים, אורחים ותיירים מחו"ל, אישי ציבור.

 

בימים המיוחסים ליוסף הצדיק עולים אל הקבר באוטובוסים הממוגנים אלפי איש מכל חלקי הארץ, כך באישון לילה, עוזבים את הבית, באוטובוס אטום וממוגן, אל עיר ערבית מרוחקת, העיקר לזכות להתפלל באתר שכל אומות העולם אינן יכולין לו, אצל יוסף הצדיק – "ויוסף השליט על הארץ, הוא המשביר לכל עם ישראל" (בראשית מב ו).

 

דומה כי משך כל הדורות הפך קבר יוסף, כמו קברה של אמו רחל, למוקד הזדהות, חיבור ויעד לתפילות בקשות ותחינות, לא רק במישור הפרטי והאישי. בתולדות המקום ובדמות שמאחוריו נשזרים גם ממדים ציבוריים ולאומיים וכלל יהודיים.

 

יוסף בסיפורו מסמל ערבות הדדית, תקוה, חוסן, נאמנות, חזון וחלום. קבר יוסף ודמותו הם זיכרון שאומה אינה יכולה בלעדיו. לב פועם בקרב העם היהודי.

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.