אלפי כרטיסי טיסה לאומן יסובסדו על ידי ארגון 'רחם נא' לקראת ראש השנה הבעל"ט

אומן ראש השנה תשע"ט – אלפי כרטיסי טיסה לאומן יסובסדו לקראת ראש השנה בזכות תרומה מיוחדת לארגון 'רחם נא' – הסבסוד יועבר בתשלום ישירות לחברה שתמכור את כרטיסי הטיסה לאומן במחיר מסובסד – כל הפרטים בקרוב… עיקבו אחרינו!

סבסוד כרטיסי טיסה לאומן ראש השנה

סבסוד כרטיסי טיסה לאומן ראש השנה

ארגון 'רחם נא' מתרחב עם אלפי כרטיסי טיסה לאומן שיסובסדו לקראת ראש השנה

סבסוד כרטיסי טיסה לאומן ראש השנה  – לקראת תקופת אומן ראש השנה הבעל"ט, הודיע הרב רחמים פיש, מייסד ומנהל ארגון 'רחם נא', כי בימים הקרובים יפורסם על הסבסוד הגדול של הנסיעה ל'אומן ראש השנה' בסבסוד מיוחד שנתרם לארגון בראשותו. הסבסוד יועבר בתשלום ישיר לחברה שתמכור את כרטיסי הטיסה לאומן.

לדבריו "אנחנו נסבסד כמה שיותר כרטיסי טיסה לאומן בסכום העומד לרשותנו על ידי התורם שמבקש לזכות את הרבים לזכותו ולהצלחתו. המטרה היא להקל על קהילת אנ"ש בכל צורה שניתן. אם זה במכירות המוזלות שלנו שהולכים ומתרחבים ב"ה, ואם זה בחלוקת קמחא דפסחא שהשנה הצלחנו לעזור למשפחות רבות לקראת חג הפסח. "השנה", אומר הרב רחמים יו"ר הארגון, "חילקנו מאות עופות ודגים חינם למשפחות שקשה להם לחייך בחג".

ב'רחם נא' מספרים בסיפוק ובהנאה כי מגמת ההתרחבות בארגון נמצאת רק בראשית דרכה: "בתקופה הקרובה אנחנו נתרחב בעזרת השם עם עוד מספר כלי רכב שיקלו בשינוע סלי המזון, מערך התמיכה הקבועה במשפחות נזקקות יתרחב לאזורים נוספים וכל זאת במטרה להביא שמחת חיים לתוך בתי ישראל, גם בזמנים קשים", אומר לנו אחד מרכזי המתנדבים.

"כעת" אומר הרב פיש "אנחנו נערכים להוציא בצורה הטובה ביותר את הסבסוד לכרטיסי הטיסה לאומן, ובכך יוכלו המוני בית ישראל להצטרף לרכבת האווירית לראש השנה באומן. בימים הקרובים נפרסם את הפרטים לקבלת הסבסוד".

הבחור נחמן אליהו פיש ז"ל אשר על שמו ולזכרו הוקם הארגון, נהרג כאמור בשנת תשע"א בדרכו למקווה יחד עם חברו, לקראת שבת התאחדות ביישוב אור הגנוז, וכאשר צעדו שני הבחורים בדרכם מציון הרשב"י במירון אל המקווה בספסופה, התרחשה התאונה בשולי כביש ספסופה, אשר גבתה את חייו.

מאות משפחות בחסידות ברסלב כבר רשומים כ'ידידים' בארגון רחם נא – הארגון שנוסד על ידי הרה"ח ר' רחמים פיש לזכרו של בנו הבחור נחמן פיש שנהרג בדרכו לטבול במקווה ביישוב ספסופה בער"ש לפני שבע שנים ביאהצ"ט של האר"י הקדוש בצפת.

 

רחם נא

תגובות

מתי יוצא

8

בא נקווה שזה משהו אמיתי ולא הנחה של חמישים דולר לילד רביעי בכרטיסים יקרים העולים ל700 דולר ומעלה... וזה יוכיח אם זה באמת תרומה או עוד משחק של חברה מסוימת או משהו כזה, הלוואי ונתבשר במשהו טוב ואמיתי ונשמח כולנו

7

מעניין מה זה סבסוד אמיתי? האם זה דומה למבצע 'קנה משקפיים באלף שקל וקבל עוד אחד חינם'? או שבאמת מדובר בתורם שיזכה למכור כרטיסים למעוטי יכולת... במחירים שלא יעלו על 400 דולר ומקסימום 500 דולר, וקחו בחשבון שא"נש העניים גם כך כבר נוסעים במחירים אלו בטיסות קונקשן... ולא רק סיסמאות בומבסטיות... יהיה פה אני מקווה שיהיה פה בשורה של ממש

6

העמותה הזו טרם נוסדה כדין בישראל וכרגע נמצאים בהליך הרישוםנראה כמו עוד סיפור סבתה כדי להרוויח לחץ במשרדי הנסיעות שיורידו מחירים זה נראה מאוד דומה לכל הסיפורים שסיפרו לנו כל השנים משפחת ק.

5

אני מכיר אותו טוב זה בטוח שהוא לא מרמה את הציבור אין לו שום אינטרס חוץ מלהביא יותר אנשים לציון הקדוש הוא ירא שמים וצריכים להתפלל שזה הצליח ושזה באמת יהיה זול

4

באמת אין טעם ללגלג חלילה על מי שעושה ופועל, וקל וחומר לא לדון אם העמותה נוסדה או לא, אך בהחלט הציפיה הוא שיהיה באמת תרומות ולא תחרות בין החברות מי מוריד חמישים דולר וכדומה... כמו שיש המון חלוקות שכונתיות בערב פסח שמפרסמים על חלוקות חינם שעולות כסף וסך הכל רווח של כמה שקלים בודדים ההפרש, וזה נקרא אצלהם נתינה.. בוא נקווה שהפרסום פה כן אמיתי ורציני

3

לפי מה שידוע לי, מדובר בסבסוד משמעותי וכרטיס טיסה לאומן ראש השנה יכול להגיע ל500 ד' בלבד

2

עבר שבועים כתוב אחרי החג השאלה אם לחכות

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ח אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.