חדשות אומן

נשים נטלו על עצמן את התחזוקה השוטפת של ניהול עזרת הנשים בציון רבינו

מפרסמים עושי מצווה • “נשות אנ”ש למען כבוד רבינו” נטלו על עצמן את התחזוקה השוטפת של ניהול עזרת הנשים בציון רבינו. פעילותן של הנשים שהחלה לפני כחצי שנה תופסת תאוצה ומאז תחילת פעילותן המבורכת, הציון מסודר ושקט, נקי ומכובד, כראוי למקום קודש הקודשים – מקום גניזת רבינו אליו מגיעות נשים מכל רחבי העולם

נשים יטפלו בתחזוקת עזרת הנשים

מוקד הישועות באומן מהווה מוקד עלייה – לרגל עבור יהודים רבים שזוכים להגיע לציון רבי נחמן מברסלב באומן ולקבל את הישועה לה הם כל כך זקוקים. מדי יום מגיעות קבוצות גדולות של נשים מכל הגוונים ומכל העולם, לשאת תפילה בציון הקדוש. פעילותן של קבוצות הנשים העורכות פעילויות של הפרשות חלה, סעודת אמנים וכדו’ סמוך לציון רבינו, הביא את המקום למצב של הזנחה, הפרעה לציבור הגברים המתפללים, חוסר יישוב הדעת, חוסר יכולת להתרכז בהתבודדות ותפילה כרצון רבינו, דבר המצריך השגחה ופעילות שוטפת תמידית בכדי לשמור על הסדר והניקיון, כיאה למקום קדוש זה ולנוחיות ציבור המתפללים והמתפללות בציון הקדוש.

בחודש תמוז תשע”ה נשות אנשי שלומינו נטלו על עצמן בהתנדבות את התחזוקה השוטפת של ניהול עזרת הנשים בציון, הן אחראיות על סידור המקום ודואגות להתנהלותו התקינה. מלבד זאת, נשים אלו נמצאות במקום גם לצורך הסברה לשאלות אין סוף במגוון נושאים שנענות על ידן. מאז תחילת פעילותן המבורכת, הציון מסודר ושקט, נקי ומכובד, כראוי למקום קודש הקודשים מקום גניזת רבינו.

לפניכם חלק מפעילותן של נשות אנ”ש בתקופה האחרונה בעזרתם של התורמים והתורמות ובסיוע הנדיב הרב נתן בן נון שליט”א שמשתתף ומממן חלק מכובד מן הפעילות בעזרת הנשים לטובת ציבור המתפללות.

א. צוות נשים יהודיות עובדות בציון הקדוש במשמרות, הן אחראיות על סידור המקום ודואגות להתנהלותו התקינה, נשים אלו נמצאות במקום גם לצורך הסברה ומענה לאין סוף שאלות של נשים במגוון נושאים שונים.

ב. נתלה שילוט ״סדר ההנהגה״ המסביר כיצד לנהוג בציון (נתינת פרוטה לצדקה ואמירת תיקון הכללי) במס׳ שפות: עברית, אנגלית, צרפתית, רוסית ואוקראינית.

ג. הודפסו חוברות מידע בשפה ברורה ומובנת עם כל המידע הנצרך למגיעות למקום.

ד. בכניסה לעזרת נשים נתלה שילוט גדול עם הכיתוב ״רבינו נמצא כאן״, הכולל הסבר קליט ונעים לעין על אופן ההתנהגות הרצוי במקום.

ה. נתלה שעון יהודי דיגיטאלי, עם זמני היום המציג את זמני עלות השחר, שקיעת החמה, כניסת ויציאת השבת.

ו. הותקנו מס׳ רב של תנורים בכדי לחמם את הציון כראוי לקור האוקראיני.

ז. חצר עזרת הנשים כולה רוצפה בריצוף חדש.

‘נשות אנ”ש למען כבוד רבינו’ מבקשות להעביר מסר לגולשות אתר ‘אומן שלום’ הנוסעות לאומן: ” אנא כבדו את המקום לטובת המתפללות האחרות וצייתו להוראות המופיעות במתחם הציון, בתקווה להבנה ולהמשך הפעילות החשובה למען מקום קדוש זה”

‘נשות אנ”ש למען כבוד רבינו’

בכל עניין ניתן ליצור קשר במייל: e.n.uman148@gmail.com

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.