נשיא אוקראינה פטרו פרושנקו נפגש אמש עם נשיא המדינה מר ראובן ריבלין

נשיא אוקראינה פטרו פרושנקו המבקר בישראל נפגש אמש עם נשיא המדינה, ראובן ריבלין ציין ואמר: "רבבות של ישראלים מבקרים באוקראינה מדי שנה, מרביתם בעיירה אומן. תודה לכם על שיתוף הפעולה המצוין המבטיח את שלומם."

נשיא אוקראינה עם נשיא מדינת ישראל // צילום: מארק ניימן /לע"מ

"ברוכים השבים לישראל, וברוך הבא לירושלים" ברך הנשיא והוסיף: "אנו שמחים על שובך הפעם כדי לחתום על הסכם סחר חופשי. ב-25 השנים האחרונות, ישראל ואוקראינה פיתחו קשר קרוב, אני מאמין שההסכם החדש יעמיק את היחסים אף יותר."

"אני רוצה להודות לך ולאוקראינה על תמיכתכם בישראל בזירה הבינלאומית. אנו מעריכים את עמדתכם באו"ם נגד חמאס, ומקווים שאוקראינה תיאבק גם בביקורת החד-צדדית נגד ישראל במועצת זכויות האדם של האו"ם," המשיך הנשיא ואמר: "תודה לך על דבריך הבלתי מתפשרים ועל פעולותיך נגד האנטישמיות באוקראינה. תודה לך על הקמת מוזיאון בבבי יאר כדי שהנורא מכל לעולם לא יישכח."

עוד הוסיף הנשיא וציין: "רבבות של ישראלים מבקרים באוקראינה מדי שנה, מרביתם בעיירה אומן. תודה לכם על שיתוף הפעולה המצוין המבטיח את שלומם."

נשיא אוקראינה פטרו פורושנקו, הודה על קבלת הפנים החמה ואמר: "אני לא יכול לדמיין יחסים טובים יותר בין ישראל לאוקראינה. שנים רבות, אנשי עסקים משתי המדינות שלנו מחכים להסכם סחר חופשי. לכן אני מאד שמח שההסכם ייחתם היום. יש לנו שיתוף פעולה מצוין בזירה הבינלאומית. היום, אני כאן כדי להפגין את העומק והחוסן של היחסים בינינו."

תגובות

ב10/02 אני אמור לטוס לאומן מודאג

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.