חדשות אומן

‘נקדימון’ הארגון שיקדם את פני רבבות העולים לאומן ראש השנה

ארגון גג בשם ‘נקדימון’ יתן מענה לכלל הצרכים והבעיות הפוקדות את התייר היהודי באוקראינה בכלל ובאומן בפרט, בין השאר פיקוח על כוחות השיטור והאבטחה, הצלה ורפואה, מודיעין, מערכת כריזה, דלפקים עבור סוכני הנסיעות ושירותים ציבוריים

כששני עסקנים פעילים העוסקים בצרכי ציבור רבות בשנים משלבים ידיים – הציבור מרוויח. ארגון חדש שמטרתו להקל ולסייע בידיו. בימים אלו מגיעה מאומן הבשורה המשמחת המספרת על הקמתו של ארגון גג בשם ‘נקדימון’ שיתן בעז״ה מענה לכלל הצרכים והבעיות הפוקדות את התייר היהודי באוקראינה בכלל ובאומן בפרט, בין אם אלו החסידים הבאים לפקוד את ציון רביה״ק ועוד קברי צדיקים ברחבי אוקראינה – במשך כל השנה ובעיקר בימי ראש השנה, ועד תיירים או אנשי עסקים השוהים לצרכיהם במדינה. לשם כך התאחדו העסקנים הנודעים הפועלים בס״ד במשך שנים רבות ללא ליאות למען הציבור הרחב במשך השנה באומאן וברחבי אוקראינה. העסקנים ששמם הולך לפניהם וכבר נודעו במקרים רבים שנזקקו המבקרים לעזרה הר”ר הלל כהן הי”ו מקייב יו”ר הצלה אוקראינה, והר”ר שמעון בוסקילה הי”ו איש ‘מרכז ברסלב העולמי’ באומן ובעל קשרים ענפים במועצה המקומית ובממשל האוקראיני.

יחד עם הנסיון רב השנים שצברו והפקת הלקחים מטיפול במגוון רחב מאוד של תחומים שהמכנה המשותף ביניהם הוא הסיוע והעזרה לפרט והכלל. בנשיאותם ועידודם של הרבנים הר׳ שמעון טייכנר שליט״א מחשובי אנ”ש, והרב שלמה וילהלם שליט״א שליח חב״ד ורבה הראשי של זיטומיר ומערב אוקראינה ובסיועו הנדיב של מר אנטולי שיינגייט מנהל הקהילה היהודית בקייב.

לאחר תיאום עם כל הגורמים הרלוונטיים והממשלתיים, מוקדי ״נקדימון״ יוצבו בראש השנה הבעל״ט בשלושה נקודות מרכזיות באיזור הציון. 1. רח’ בילינסקי 6 (נקודת ההורדה וההעלאה של הנוסעים באוטובוסים). 2. רח׳ פושקינה 23 (ליד קרית ברסלב). 3. רח׳ פושקינה 10 (ליד חניון המיניבוסים של אומן אקספרס). מלבד קו טלפוני מאוייש 24 שעות ביממה לכל בעיה או צורך שישמש ״מוקד מרכזי לפניות הציבור״ ויטפל בבעיות ובצרכים של הפונים אליו, או יפנה אותם לגורמים הרלוונטיים או המוסמכים.

בין השאר, ״נקדימון״ ירכז את הטיפול גם בתחומים אלו; מחלקת אבידות ומציאות/שמירת חפצים, נציגות הקונסוליה הישראלית לטיפול בעניינים קונסולריים או כאלו הדורשים את עזרת משרד החוץ הישראלי, פיקוח על כוחות השיטור והאבטחה, הצלה ורפואה, מודיעין, מערכת כריזה, דלפקים עבור סוכני הנסיעות ושירותים ציבוריים.

מצו”ב המודעה

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.