נערכים לקבל אלפי החסידים הבאים לשהות בימי חג השבועות באומן

אומן נערכת לקבל את האלפים הבאים לשהות בימי חג השבועות אצל רבם הגדול. צפויים להגיע לימי החג כ – 2000 יהודים מישראל ומהעולם. בהכנסת אורחים של הרב ישראל מאיר גבאי והאחים אנשין נשלמות ההכנות האחרונות

אומן נערכת לקבל את האלפים הבאים לשהות בימי חג השבועות באומן אצל רבם הגדול. צפויים להגיע לימי החג כ – 2000 יהודים מישראל ומהעולם. בהכנסת אורחים של הרב ישראל מאיר גבאי והאחים אנשין נשלמות ההכנות האחרונות לחלוקת ארוחות החג בחינם לרווחת השוהים. המקווה המרכזי הממוקם במבנה הקלויז נפתח לציבור הרחב.

בנוסף, בימים אלו שלפני חג השבועות, יעלו רבים מכל רחבי אוקראינה, לציון הבעל שם טוב הקדוש. ציבור המבקרים יכובדו באכילה ושתיה, מטעם הכנסת האורחים של אגודת אהלי צדיקים המעניקה חינם את סעודות החג. מטבחי האגודה עומדים כל השנה תחת ההשגחה הקפדנית של ′ועד הכשרות למקומות הקדושים, בראשות הרה"ג רבי מאיר סירוטה שליט"א, הרה"ג רבי יעקב שכנזי והרה"ג רבי יעקב ג′אן.

המבקרים במזיבוז' בימי החג, יתפללו בבית מדרשו העתיק של הבעל שם טוב, עליו אמר: "שהוא מכוון כנגד בית מקדש של מעלה" (שפתי צדיקים ט).

מאגודת אהלי צדיקים נמסר, כי בשנים האחרונות חלה עליה מתמדת במספר העולים לציון הקדוש של מייסד החסידות רבנו ישראל בעל שם טוב, המבקשים לשהות על ציונו הקדוש ביום ההילולא.

באגודת אהלי צדיקים בראשות הרה"ח ר′ ישראל מאיר גבאי שליט"א, האגודה שבנתה ומחזיקה את קרית הבעש"ט במז′יבוז′, הכוללת את מתחם הציון ומתחם הכנסת האורחים, נערכו ומוכנים לקליטת ההמונים.

 

• עניין הנסיעה והקיבוץ של חסידי ברסלב העושים את חג שבועות באומן 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ג אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.