חדשות אומן

נמשכים החיפושים אחרי הנעדר באומן חשש לחייו

חשש לחייו של הנעדר באומן • נמשכים החיפושים הנעדר באומן, צוות נוסף של מחלצים בראשות מפקד היחידות המיוחדות של זק”א הגיע אתמול לאומן, רחפת הוזנקה לאוויר – שמו לתפילה: אמיר שלמה בן אורלי.

החפ"ק באומן | צילום: זק"א

אמש (חמישי) הגיע לאומן צוות נוסף של מחלצים בראשות מפקד היחידות המיוחדות של זק”א, הצוות הצטרף למתנדבים שהחלו בחיפושים שהחלו עם צאת החג, המשלחת מפעילה רחפת לאיתור מהאוויר.

הנעדר אמיר אוחנה נראה לאחרונה ביום השני של ראש השנה בשעה 14:00, בשביל שבין בית הקברות היהודי המרוחק לבין נהר התשליך. קרובי המשפחה שהגיעו לסייע לחיפושים ועשרות חסידי ברסלב השוהים באומן, לוקחים חלק פעיל בכל נושא החיפוש בשטח. כל צוות חיפוש מורכב ממתנדב ומקרוב משפחה, כרגע המתנדבים מתמקדים בחיפושים באיזור נהר התשליך ובשדות הסמוכים לנהר.

חיים וינגרטן ראש אגף מבצעים בזק”א, אמר “דיברתי עם אישתו של הנעדר והבנתי שיש סכנה אמיתית לחייו, המתנדבים שהיו בדרכם חזרה לביתם במוצאי החג, חזרו לאומן. בנוסף צוות מקצועי באיתור נעדרים, יצאו הבוקר בטיסה מישראל לאומן. במהלך הלילה האחרון עברנו על הסרטים של המעגל סגור בבית הארחה ששם התארח הנעדר ואכן רואים שבשעות הבוקר הוא יצא לבדו ומאז לא חזר. כל החפצים האישיים שלו נשארו בחדר”.

יהודה משי זהב יו”ר זק”א, אמר “כארגון, נעשה את המקסימום לאתר את הנעדר ולהחזירו לישראל. הצוות שיצאו לאומן הינם הטובים ביותר בנושא איתור נעדרים בשטח. בנוסף נשלחו יחידת הכלבים של זק”א לסייע בחיפושים, אנו תקווה כי הנעדר יימצא ונביא בעזרת ה’ מידע כשיתאפשר. מבקשים מכלל עם ישראל להמשיך בתפילות למציאתו ולרפואתו השלימה”.

אמיר אוחנה (28), חסיד ברסלב מישראל, תושב בת ים, שנסע לאומן לחגוג את ראש השנה, על ציונו של רבי נחמן מברסלב זיע”א, נעדר מבוקר יום ב’ של ראש השנה. לנעדר ישנו רקע רפואי וכי הוא חולה באפילפסיה (מחלת הנפילה), מה שמגביר את החשש לחייו.

רעייתו מיטל טוהר פירסמה בדף הפייסבוק המשותף של בני הזוג, כי בעלה נעלם בדרכו להתבודדות וכי היא מבקשת שיתפללו למענו.

שמו לתפילה: אמיר שלמה בן אורלי.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.