'ניצוצות' בפנים חדשות • גיליון 'ניצוצות' בפנים חדשות

'ניצוצות' בפנים חדשות • לאחר חודשים רבים של תכנונים ועבודה מאומצת, לובש כעת 'ניצוצות' פנים חדשות. את האור איננו נדרשים לייצר, האור קיים באוצרות והרבי כבר זעק מתוך גרונו של הנשר הגדול 'שובו אל האוצרות שלכם'. אנחנו משופעים באוצרות, המטרה שלנו לתת לאור לבוש מתאים. לסגנן, לספר, לדווח ולהציע את הדברים בלבושים. כל יהודי רוצה להרגיש קרוב לתורה ולצדיקים, ואת הקרבה הזו יוצרים באמצעות לבוש מתאים. לפעמים כתבה אחת שכתובה נכון יכולה להוות ספר מוסר מוחשי ולהכניס יהודי לעבודת ה' • ניצוצות, מתחברים לפשיטות

מתחברים לפשיטות, ניצוצות.

ניצוצות – מגזין הלב לכל המשפחה

לאחר חודשים רבים של תכנונים ועבודה מאומצת, לובש כעת 'ניצוצות' פנים חדשות. את האור איננו נדרשים לייצר, האור קיים באוצרות והרבי כבר זעק מתוך גרונו של הנשר הגדול 'שובו אל האוצרות שלכם'. אנחנו משופעים באוצרות, המטרה שלנו לתת לאור לבוש מתאים. לסגנן, לספר, לדווח ולהציע את הדברים בלבושים. כל יהודי רוצה להרגיש קרוב לתורה ולצדיקים, ואת הקרבה הזו יוצרים באמצעות לבוש מתאים. לפעמים כתבה אחת שכתובה נכון יכולה להוות ספר מוסר מוחשי ולהכניס יהודי לעבודת ה'.

אתגר בכל חודש

זהו דרך חדשה שהיא ישנה, זו הדרך עליה מוליך אותנו רבינו. על הדרך הזו צעדו האבות והאמהות, נביאים קדמונים וצדיקים ראשונים, ועל הדרך הזו מצעיד אותנו הרבי גם היום.

ולמרות שהדרך עתיקה היא גם חדשה לגמרי, נוגעת בהווה ובעכשווי אך נותרת נאמנת למקורות. יין עתיק בכלי חדש.

בכל העולם אנשים מתפעלים מעצותיו של הרבי והשגותיו בכל תחום שרק יעלה על הדעת, בעיקר מדהימה היא ההרגשה שהרבי הקדמון הזה יודע את נפשי, מכיר את אישיותי ומדבר אלי.

היום יותר מבכל תקופה אחרת אנחנו זקוקים לשילוב המופלא הזה של ישן וחדש.  בדור כל כך חדיש, שהריצה שלו קדימה ניתקה אותו כמעט כליל מאוצרותיו ומעצמו, אנחנו זקוקים נואשות לאור עתיק קדמון שיופיע בכלי הנכון.

כולם רצים קדימה, אבל מאחור משתרכים בעצלתיים החיים בעצמם, האנשים עצמם. כל כך הרבה סגנונות חדשים וכל כך מעט קביעות וותיקות. הכל חדש מדי, קצר מדי ורדוד. אנחנו משוועים לעומק אבל רוצים לקבל אותו בכלי המתאים לנו. שיאפשר לנו להתחבר.

עבור המטרה הזו נולד מגזין ניצוצות.

'ניצוצות' הרואה אור מדי חודש בקביעות, זוכה לשמש אכסניה מכובדת לאור עתיק מאוד ולהלביש את האור בלבוש מתאים.

אנשים בתקופתנו קוראים יותר מבכל תקופה אחרת, לא כל כך פשוט לספק את צרכי הקריאה של בן זמננו, כולם נעשו 'מבינים' גדולים, יש ציפיות לרמה גבוהה ולתכנים איכותיים.

האתגר הזה ממריץ מדי חודש בחודשו את עורכי ומפיקי הירחון לא להתפשר ולעשות כל מאמץ כדי להוציא תחת ידם מוצר מוגמר שיהיה נאה בחיצוניותו ונאמן בפנימיותו. כל מגזין הינו מלאכת מחשבת של שילוב בין אור עתיק לכלים בני ימינו.

הפקתו של גיליון כרוכה באחריות רבה – לשמר את האותנטיות ולהעביר בצורה אמינה את המסורת, ועם זאת להצליח להגיע למעגלים רחבים של מבקשי תורת מוהר"ן. כחלק מהגשמת היעוד הזה, לאחר חודשים רבים של עבודה מאומצת, לובש כעת 'ניצוצות' פנים חדשות. האור הוא אותו אור עתיק, הלבוש מתעדכן כדי להתאים לגוונים חדשים וכדי לקרב את התוכן הוותיק לקהלים נוספים הצמאים לאורו של הנחל נובע מקור חכמה. לכן בימים אלו כל חלקי המגזין עברו מתיחת-פנים, יותר מאמרים, יותר כותבים יותר עמודים.

מתחברים לפשיטות

בניצוצות המחודש תמצאו תוכן עשיר ומרתק לכל גיל, מדורים ומאמרי התעלות והשקפה לחיים ממשפיעי אנ"ש, גילויים חדשים מידי חודש, סיפורי התקרבות, סיפורי חייהם של זקני חסידים מזמן רבינו הקדוש ועד ימינו, חדשות באומן, מדור לאשת החיל. וכמובן מוסף ילדים מיוחד מנוקד ומאויר.

וכעת כלל המצטרפים נהנים מהגרלה ענקית על דירת סטודיו יוקרתית בגימור מושלם עם מרפסת המשקיפה אל נוף נהר התשליך, במלון הדירות 'פנינת הנחל' באומן, לעשר שנים הקרובות. ובנוסף מאה המצטרפים הראשונים יזוכו בשובר קניה של 50 ש"ח מתנה ברשת חנויות מלכות-וקסברגר.

מצטרפים עכשיו –  מוקד מנויים: 02-623-1218

 להצטרפות כעת ולקבלת 50 ש"ח מתנה ברשת חנויות וקסברגר

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.