חדשות אומן

נחשף אתר סוכנות נסיעות המשווק כרטיסי טיסה ישירים לקייב במחיר של 280$

היסטרייה בברסלב • נחשף אתר סוכנות נסיעות המשווק כרטיסי טיסה ישירים לקייב במחיר של 280$ בתאריכים החלים בשבוע של ערב ראש השנה תשע”ח לא ברור האם מדובר בטעות החברה מה שבטוח שהטיסות מתמלאות בשעות אלה! אם לא הזמנתם רוצו ונצלו את ההזדמנות!!!

לוגו אתר החברה הרוסית | צילום אילוסטרציה: יוסי גולדברגר

היסטרייה בקרב חסידי ברסלב: נחשף אתר סוכנות תעופה ברוסיה המשווק ללקוחות האתר כרטיסי טיסה מישראל לקייב בתאריכים הנופלים בשבוע של ערב ראש השנה תשע”ח. מדובר בטיסות של חברת אוקראין אינטרנשיונל. מכירת הכרטיסים באתר החברה החלו להימכר במחיר של 280$ הלוך ושוב, עם אופציות לבחירת תאריכים מגוונים בשבוע של ראש השנה הקרוב.

לא ברור אם מדובר בטעות החברה! מה שבטוח הוא, שמעת חשיפת האתר, החלו חסידי ברסלב נוהרים לרכוש את הכרטיסים המוצעים למכירה באתר החברה, מאות חסידי ברסלב רכשו במהלך שעות היום כרטיסי טיסה במחירים זולים במיוחד.

רבים מהרוכשים הטילו לכתחילה ספק באמינות החברה וחששו לבצע את הרכישה, עד שהחלו לזרום עדויות מרוכשים אחרים הטוענים כי מיד לאחר הכירטוס התקשרו לבדוק מול חברת ‘כספי תעופה’ (המשווקת את אוקראין אינטרנשיונל בישראל) וקיבלו אישור לכך כי שמם אכן מופיע במחשבי החברה והכרטיסים אכן קיימים במאגר הלקוחות של החברה.

חשוב לציין! אנו לא בדקנו את אמינות הדברים מול החברה, ‘אומן שלום’ אינה לוקחת שום אחריות על הפרסום, אנו מסתמכים על עדויות שקיבלנו על ידי חלק מהרוכשים.

החברה מציעה מגוון תאריכים בשבוע שלפני ראש השנה, בכדי לבצע את הרכישה הינכם זקוקים למלאות את הפרטים המדוייקים של הדרכון ולשלם בכרטיס אשראי בינלאומי.

כתובת אתר החברה http://booking.saratovairlines.ru

 

דוגמת כרטיס טיסה לאומן שנרכש הערב באתר החברה

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.