מתנדב של איחוד הצלה באומן נפל מגובה ופונה לבית חולים בישראל

מתנדב של איחוד הצלה באומן שנפל אמש מגובה בעת שהותו סמוך לציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן פונה באמבולנס של איחוד הצלה לבית החולים המקומי במצב בינוני עד קשה

פינוי הפצוע // דוברות איחוד הצלה

מתנדב במרכז הציוד של איחוד הצלה באומן שנפל אמש מגובה תוך כדי שהותו בסמוך לציון רבי נחמן מברסלב זצוק"ל בעיר אומן שבאוקראינה פונה באמבולנס של איחוד הצלה לבית החולים המקומי במצב בינוני עד קשה.

בהתייעצות רפואית עם עסקני רפואה בכירים והנהלת איחוד הצלה הוחלט להטיס את הפצוע לאשפוז וניתוח חירום בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים בסיוע של חברת הנסיעות אומן אקספרס וחברת ההטסות הרפואיות מדאסיס.

בהתגייסות וסיוע של מנהל מרחב אוקראינה באיחוד הצלה הרב הלל כהן, סמנכ"ל איחוד הצלה לייזר היימן, מנהלי תחנת אל על בקייב ייבגני קליזוב, ואלכסיי קורין, ומתנדבי איחוד הצלה סניף אומן הפצוע הועבר בליווי רפואי צמוד לשדה התעופה בקייב והועלה על טיסה לנתב"ג, שם המתין לו אמבולנס איחוד הצלה עם פרמדיק וחובשים שפינו את הפצוע לחדר הטראומה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים.

בהנהלת איחוד הצלה בישראל ובהנהלת סניף איחוד הצלה באומן מאחלים רפואה שלמה ומהירה למתנדב היקר שמקדיש מזמנו למען פעילות הצלת החיים באומן ובאוקראינה. שמו לתפילה – שמעון בן לובה.

 

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.