חדשות אומן

קולה זירו, וקולה דיאט תחת המותג ‘קוקה קולה’ המצויים באוקראינה מותרים

בשורה משמחת לאוהבי הקוקה קולה • וועד הכשרות של אומן אוקראינה בראשותו של הרב יעקב ג’אן שליט”א מאשר כי המשקה המוגז קולה, קולה זירו, וקולה דיאט תחת המותג ‘קוקה קולה’ המצויים באוקראינה מותרים לשתיה ואין כל חשש בכשרותם.

מותג: 'קוקה קולה' | צילום: קוקה קולה

בשורה משמחת לאוהבי ה’קוקה קולה’ • וועד הכשרות של אומן אוקראינה בראשותו של הרב יעקב ג’אן שליט”א מאשר כי המשקה המוגז ‘קולה’, ‘קולה זירו’, ו’קולה דיאט’ תחת המותג ‘קוקה קולה’ המצויים באוקראינה מותרים לשתיה ואין כל חשש בכשרותם.

כאן ב’אומן שלום’ פירסמנו בעבר את חילוקי הדעות לגבי הכשרו של ה’קוקה קולה’ באוקראינה, היו שטענו כי קיים חשש של סתם יינן ב’קוקה קולה’ המצוי באוקראינה, מאחר וחברת ‘קוקה קולה’ המקורית בארה”ב מאפשרת לכל מדינה המייצרת את המשקה, להוסיף מרכיבים כרצונם, בתנאי שלא ייפגם הטעם המקורי של המשקה. עד היום, החברה באוקראינה לא שיתפה פעולה עם גורמי הכשרות שניסו לברר את מהות המרכיב הנוסף במשקה. בעקבות כך, ה’קוקה קולה’ נאסר לשתייה.

לאחר בדיקה מאומצת מול הגורמים הרלוונטיים – היום הגיעה הבשורה המשמחת לכל אוהבי ה’קוקה קולה’, הרב יעקב ג’אן שליט”א בדק ומצא כי אין חשש במרכיבים המצויים במשקה המפורסם, וכי ניתן מהיום לשתות את ה’קוקה קולה’ הנמכר באומן ובכל אוקראינה.

חשוב לציין! כי בדיקת הכשרות מתייחסת ל’קוקה קולה’, ‘קולה זירו’, ו’קולה דיאט’ בלבד.

להוי ידוע כי עניני כשרות מוצרים וחזקתם, הינם דברים שמשתנים לפעמים מרגע לרגע ומה שהיה מותר היום, נעשה אסור למחר. על כן יש להתעדכן מדי פעם בעניינים אלו ולדעת שהם אינם מוחלטים ויכולים להשתנות, וה’ יתברך לא ימנע טוב להולכים בתמים וישמור אותנו בזכות רבינו הקדוש הננמ”ח זיע”א ממכשולות וממאכלים אסורים אשר ידועים בנזקם כארס ארסי לגוף הקדוש של כל יהודי ויהודי.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.