חדשות אומן

משטרת אומן מרחיבה את סיורי יחידת האופניים ברחבי העיר אומן

משטרת אומן מרחיבה את סיורי האופניים ברחבי העיר אומן במטרה לשמור על הסדר והביטחון הציבורי במקומות בהם ניידות המשטרה מוגבלות לתנועה – הצעד החדש יספק ביטחון ויתן מענה לקבוצות היהודים המבקרות בגן סופיה בימות השנה

'יחידת האופניים' באומן | צילום: משטרת אומן

כזכור, לקראת ראש השנה אשתקד, החלה המשטרה המקומית באומן להפעיל יחידה מיוחדת שתערוך סיורים על אופניים באיזור ציון רביה”ק בימי החג על מנת לשמור על הסדר במקום. המשטרה ציינה כי “יחידת האופניים” הצטיידה במכשירים אלקטרוניים חכמים המקושרים למחשבי משרד הפנים האוקראיני, על מנת לבדוק ולהעביר את פרטי הדרכון של מפרי הסדר, דבר שעלול להוביל לסנקציות כנגדם.

מפקד משטרת מחוז צ’רקסי, ולדיסלב פוסטובאר, סיפר כי נרכשו כ-4 גאדג’טים חכמים עבור “יחידת האופניים” ובכוונתם לצייד את היחידה בגאדג’טים נוספים, דרכם יוכלו להעביר כאמור את פרטי דרכונם של מפרי הסדר, אל המחשב המרכזי של משרד הפנים האוקראיני. בתום ימי ה’קיבוץ הקדוש’ תועבר היחידה מאיזור קרית ברסלב לגן-סופיה השוקק בתיירים במהלך כל השנה.

כאמור, משטרת אומן מרחיבה את סיורי האופניים ברחבי העיר אומן בכל תקופת השנה, במטרה לשמור על הסדר והביטחון הציבורי במקומות בהם ניידות המשטרה מוגבלות לתנועה – הצעד החדש יספק ביטחון ויתן מענה לקבוצות היהודים המבקרות בגן סופיה בימות השנה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ח' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.