מעמד קביעת שם לתלמוד תורה "נחמת אברהם" בקהילת "חיי עולם"

מעמד מרגש במיוחד בקריאת השם לתלמוד תורה שעל ידי מוסדות "חיי עולם" בהשתתפות הרה"ח ר' עוזיהו אלכורת שליט"א, ראש ישיבות מוהר"ן הרה"ח ר' אריאל אלכורת שליט"א, הנדיב הר"ר אברהם לאופר ומשפחתו המורחבת שתחי'

בערב חג השבועות, נערך מעמד קריאת השם לתלמוד התורה שעל ידי מוסדות "חיי עולם", במעמד מרגש במיוחד, בהשתתפות הרה"ח ר' עוזיהו אלכורת שליט"א, ראש ישיבות מוהר"ן הרה"ח ר' אריאל אלכורת שליט"א, הנדיב הר"ר אברהם לאופר ומשפחתו המורחבת שתחי'.

המעמד החל בהסרת הלוט שכיסה את השם החדש של התלמוד תורה, שעד היום היה נקרא "חיי עולם", ומעתה יקרא "נחמת אברהם", על שם הר"ר אברהם ורעייתו מרת נחמה לאופר שיחיו'.

הלוט הוסר על ידי הנדיב הדגול, כשלאחר מכן באופן ספונטני, עוד במסדרון התלמוד תורה, שולבו הידיים למעגל גדול, עם שירי הודאה ושבח לה' יתברך.

לאחר מכן, נשא דברים בן הנדיב, הרב בן ציון לאופר שליט"א, שהינו ידיד הרב, וידיד ותיק של המוסדות, שנשא דברים ברגש רב על הזכות הגדולה שנפלה בחלק משפחתו.

אחר כך, נשאו הילדים את קולם בשיר, ושרו שיר חדש שהולחן במיוחד למעמד, עם שמו החדש של התלמוד תורה, "נחמת אברהם", ובחשיבות התורה והתפילה.

לאחר מכן, הרב שליט"א נשא דברים נלהבים בשבח הצדקה, וגודל מעלת האחזקת תורה, ודיבר על התורם ומשפחתו, שנמצאים בקשר עם הקהילה כבר שנים רבות.

את שורת הנואמים חתם התורם בעצמו, שדיבר מספר דקות על הזכות שזכה בה לתמוך בתורה, ועל עצמו שהינו ניצול שואה, וזכה מתוך האפר לבנות עולם חדש, שלם ויפה.

 

 

תגובות

אין על הקהילה הקדושה חיי עולם זה האר של בני ברק

4

מאוד מרשים

3

מאוד מרשים

2

הקהילה הזו מגינה על בני ברק כך אמר אחד הצדיקים

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.