מעמד קביעת מזוזה בביהמ"ד החדש 'איתן הנחל' ומרכז 'כיסופים' ברמת בית שמש ג'

במוצאי שבת התקיים מעמד קביעת מזוזה בשילוב סעודת מלווה מלכה בליווי כלי נגינה בביהמ"ד החדש 'איתן הנחל' דחסידי ברסלב ומרכז 'כיסופים' שברמת בית שמש ג', בהשתתפות רבנים וציבור רב מאנשי שלומינו ומתושבי הסביבה

במוצאי שבת פרשת בראשית התקיים מעמד קביעת מזוזה בשילוב עם סעודת מלווה מלכה רבתית בליווי כלי נגינה בביהמ"ד החדש 'איתן הנחל' דחסידי ברסלב ומרכז 'כיסופים' שברמת בית שמש ג', בהשתתפות רבנים וציבור רב מאנשי שלומינו ומתושבי הסביבה, במרכז הערב התקיימה ההתוועדות עם המשפיע הרב דוד גבירצמן שליט"א ומנגנים.

ביהמ"ד החדש 'איתן הנחל' דחסידי ברסלב שנחנך לפני מספר חודשים במבנה חדש ורחב ידיים במרכזה של השכונה החרדית המתפתחת ברמת בית שמש ג' הינו בשורה של ממש עבור חסידי ברסלב אוהדיה ומבקשי אורו של הננמ"ח מוהר"ן מברסלב זיע"א.

לאחר כמה שנים של ציפייה וגעגועים שהיו מלווים בגלגולים שונים בין מבנים במקומות ארעיים, שוררת תחושת התרוממות הנפש והתרגשות בקרב חסידי ברסלב לנוכח התפתחותו המרשימה של בית הכנסת, לאחר הקמתו של המשכן החדש והמרווח שנבנה לזכר ולעילוי נשמת הרה"ח ר' איתן כהן זצ"ל מחשובי חסידי ברסלב ועובדי ה' הנפלאים בדורנו.

בית הכנסת בראשות בית הכנסת המשפיע הרב דוד גבירצמן שליט"א – יו"ר ארגון 'כיסופים' כשלצידו מתפעלים את המקום ביד רמה,  הגבאי המסור הרב אהרון צוקר, יחד עם ר' שמעון לוינזון ממייסדי בית הכנסת, בשיתוף פעולה פורה עם שאר חברי הקהילה המקומית ופעילי ארגון 'כיסופים'.

במהלך חגי חודש תשרי קיים בית הכנסת שורה מרשימה של אירועים, שהאירו והקרינו את אור רביה"ק בצורה מכובדת ומיוחדת במינה, ובד בבד חיזקו את לבבות אנ"ש תושבי המקום וסביבתו.

בין האירועים שהתקיימו בשיתוף עם 'ארגון כיסופים' היו תפילות חגיגיות ברוב עם, בחיות שמחה כוח. הילולא רבתית לרבינו הקדוש בח"י תשרי בסוכה הענקית שבחצר בית המדרש, ובהשתתפות רבנים ואישי ציבור, ביניהם  בלט בנוכחותו האדמו"ר משאץ שליט"א העומד בראש קהילה ומוסדות ברמת בית שמש, שאף נאם והפליא את השומעים בדיבורים חוצבי להבות בגדולת רבינו הקדוש ודרכו הנוראה המובילה את נשמות ישראל לקראת משיח, כמו כן כיבד את האירוע הרה"ג ר' דניאל פייבר שליט"א רבה של קהילת 'אהבת שלום' אשר סייע רבות בהקמת בית המדרש.

בנוסף קיימו בבית המדרש את חג שמחת תורה בהשתתפות אורחים רבים מירושלים בני ברק ועוד, שבאו לחוג את היו"ט יחד עם חבורת 'כיסופים'. במוצאי החג התקיימו במקום הקפות שניות ברוב שמחה.

בית הכנסת עתיד לשמש גם כמרכז ארגון 'כיסופים' בבית שמש והסביבה ונועד להיות מגדל אור לבשורת רבינו הקדוש עבור כל יהודי, במקביל להיותו משכן של חיות ועבודת הבורא עבור אנשי שלומינו. במקום מתקיימים שיעורים קבועים בתורת רבינו הקדוש לצד אירועים מגוונים לקירוב נפשות והחייאת כוח היהדות בתמימות פשיטות וחדווה דקדושה.

 

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב שבט ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.