מעמד מרגש ורב רושם נערך בחומש סעודה בחיידר ברסלב "שיר חדש" בתל אביב

במעמד מרגש ורב רושם נערך ה"חומש סעודה" המסורתי בחיידר ברסלב "שיר חדש" תל – אביב בהשתתפות חשובי אנ"ש ובהשתתפות האדמו"ר מקוזמיר שליט"א

ילדי התלמוד תורה במעמד המרגש // צילום: באדיבות המצלם

במעמד מרגש ורב רושם נערך ה"חומש סעודה" המסורתי בחיידר ברסלב "שיר חדש" – תל אביב בהשתתפות חשובי אנ"ש ובהשתתפות האדמו"ר מקוזמיר שליט"א, המנהל החינוכי של הת"ת הרב איתי בן ציון בכר והמחנך הדגול הרב מאיר זומר שליט"א ועוד. את הטקס הנחה בטוב טעם המחנך המופלא הרב אהרון צרפתי שליט"א שהאריך בגדולת היום הזה.

באירוע המיוחד שהתקיים בעיר תל-אביב הגיעו אורחים רבים מאזור הת"ת שבאים מידי שנה להתחזק ביראת שמים לראות ולהתרגש ממחזה שבערים החרדיות זה מעשה שבכל יום ואילו כאן בעומק העיר החילונית רואים פתאום את האידיש קייט החסידי מבית אבא והשנה כבכל שנה הגיעו רובם להתרגשות עד כדי דמעות של ממש.
ובאמת מי שזוכה להכיר את האזור רואה אשר במשך כל השנה איך ילדי הת"ת עושים קידוש השם בכל הסביבה כולה עם פאות מסודרות ולבוש נאה ויפה, שגורמים לכל עובר אורח להרהור תשובה של ממש!

המנהל המסור והחשוב של הת"ת הרב איתי בן ציון בכר שליט"א הביע את ההתרגשות ושמחת התלמידים והדגיש את חשיבות לימוד התורה הקדושה, עם הסבר מפורט על מעלת טהרת הקודש והחינוך הטהור כפך השמן הנמצא בבית המקדש. עוד התפאר בצוות המקצועי והמלמדים היקרים של הת"ת שמגיעים כל יום מבני ברק במסירות נפש ועובדים במרץ ובשמחה ומעלים את ילדי הת"ת אל על ברוחניות.

את הטקס המרגש ליוותה מקהלת תלמידי החיידר בניצוחו של המלמד המוכשר הרב נחמן שלום נהרי הי"ו.

התרגשות ניכרת נרשמה בזמן שעלו כל תלמידי החיידר ושרו בהתלהבות רבה "אין ברסלב ברענט א פייער, פייער אריין דעם פייער מיר אין הארצן אריין" (בברסלב בוערת אש הבער אותה בליבי).

האדמו"ר מקוזמיר שליט"א שהינו נכד לרבי נחמן מברסלב זיע"א דיבר דברי קודש וברכות וכן הדגיש גם את מעלת התלמוד תורה שמכירו היטב בביקורים שעורך מידי פעם בחיידר, שבמקומו ששוכן החיידר כמעט בלתי אפשר להצמיח משהו ואילו כאן רואים ילדי פרח שגדלים לגדולה ולתפארת.

ההורים יצאו נפעמים ונרגשים כשהם מודים להשם יתברך על כל הטובה אשר גמל להם לראות את ילדיהם גדלים על אדני התורה במקום הנבחר ביותר באזור המרכז וכפי שהגדירו גדולים את התלמוד "המזוזה של תל – אביב" ולא הפסיקו לשבח את מנהל הת"ת והצוות על ההשקעה הרבה והמסירות לתלמידים בשמחה ובמאור פנים.

 

חומש סעודה בחיידר ברסלב בתל אביב (1)

חומש סעודה בחיידר ברסלב בתל אביב (1)

חומש סעודה בחיידר ברסלב בתל אביב (1)

חומש סעודה בחיידר ברסלב בתל אביב (1)

חומש סעודה בחיידר ברסלב בתל אביב (1)

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"א אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.