מעמד ‘לגומרה של תורה’ במכינה לישיבה קטנה במודיעין עילית

מעמד ‘לגומרה של תורה’ • ביום רביעי (פר’ דברים) התכנסו הורי התלמידים במכינה לישיבה קטנה ביחד עם החתנים היקרים למסיבה ‘לגומרה של תורה’ בה ציינו בהערכה נפלאה את הבחינה של תלמידי החמד על מסכתות קידושין ותמיד שנלמדו במשך השנה החולפת במכינה לישיבה קטנה דחסידי ברסלב במודיעין עילית

ביום רביעי פר’ דברים, התכנסו הורי התלמידים במכינה לישיבה קטנה, ביחד עם החתנים היקרים למסיבה “לגומרה של תורה” בה ציינו בהערכה נפלאה את הבחינה של תלמידי החמד על מסכתות קידושין ותמיד שנלמדו במשך השנה החולפת במכינה לישיבה קטנה דחסידי ברסלב במודיעין עילית.

מוסדות ברסלב בעיר מודיעין עילית, הינם בכותל המזרח של מוסדות החינוך, שם מתחנכים מאות מילדי הקהילה לתורה, יראה וחסידות. הקהילה מונה כ-250 משפחות, כשבמרכז העיר שוכן לו כבוד היכל הקלויז הגדול, ובנין המוסדות, המאכלס בקרבו את כיתות הת”ת, וכיתות המכינה, ובבנין אחר שוכנת לה כבוד הישיבה קטנה. על הטוב יזכר ראש העיר הרב יעקב גוטרמן, שדלתו פתוחה תמיד למען עסקני המוסדות והקהילה, ומסייע להם בכל הענינים הנצרכים לתועלת אנשי הקהילה והמוסדות.

את האירוע הנכבד פתח הרה”ח ר’ נחמן קניג שליט”א מפקח הת”ת, שזר בדבריו תודות לצוות המג”ש ולהנהלת המוסדות ובראשם הרב נחמיה חשין שמשקיעים במשך כל השנה, ואכן זוכים לראות פירות לתפארת.

אח”כ נשאו דברים מנהלי המוסדות הרב חשין והרב פרנק ששזרו ברכות למפקח הרוחני הרב קניג שהוא האיש שעומד כל השנה ואומר להם “גדל” וההשקעה אכן ניכרת בכל פינה בת”ת.

כן נשאו דברים מג”ש הרב יעקב מאיר חשין והרב בצלאל הכהן טורנהיים, וכן כמה הורים שביטאו את שמחתם והתרגשותם מכזה אירוע מכובד לגומרה של תורה.

בסיום האירוע קיבלו התלמידים היקרים תעודות מרהיבות, ושטרות מכובדות לרכישת ספרים כאות הוקרה על התמדתם והצלחתם במבחנים.

בשעה מאוחרת התפזרו כולם לביתם, שמחים ומאושרים שפיהם הניגון “כי הם חיינו ואורך ימינו ובהם נהגה יומם ולילה”.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ה' תמוז ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.