מעמד חלוקת תעודות הוקרה וספרי המצטיינים שע"י ישיבה גדולה מוהר"ן ב"ב

מעמד חלוקת תעודות הוקרה וספרי המצטיינים שע"י ישיבה גדולה מוהר"ן שע"י מוסדות חיי עולם בנשיאות הגה"ח רבי עוזיהו אלכורת שליט"א, ובראשות ראש הישיבה הרה"ג אריאל אלכורת שליט"א

במעמד כבוד התורה // צילום: באדיבות המצלם

מעמד חלוקת תעודות הוקרה וספרי המצטיינים שע"י ישיבה גדולה מוהר"ן שע"י מוסדות חיי עולם בנשיאות הגה"ח רבי עוזיהו אלכורת שליט"א, ובראשות ראש הישיבה הרה"ג אריאל אלכורת שליט"א.

המעמד התקיים ברוב פאר והדר בבית המדרש חזון יוסף והשתתפו בו בני הישיבה, הוריהם המאושרים, ולחתנים שמבין הבחורים אף חותניהם המופתעים, שכולם התקבצו לשמוח בשמחתה של תורה, ובשמחתם שלהם לראות את צאצאיהם עולים בדרך העולה בית קל.

את המעמד פתח אחד מחשובי הבחורים, שהתכבד לסיים את מסכת סוכה, שנלמדה במשך הזמן שעבר, ושבחורי הישיבה נבחנו והפגינו ידע רב שנרכש בעמל, ולאחר מכן נתכבד הגאון רבי חזקיהו טאוב שליט"א באמירת הקדיש המרגש.

לאחר מכן, כמתבקש, פרצו הבחורים בשירת "אשריכם תלמידי חכמים" בשמחה של מצווה.

את השירה שנסקה לגבהים, עצר מנחה הערב, המשגיח דישיבתינו הרה"ג ר' יוסף מושקוביץ שליט"א, שהזמין את אחד ממצוייני הישיבה לסיים את מסכת בבא בתרא.

לאחר הסיום נשא דברים הגאון הגדול הרב בנימין כהן שליט"א, שדיבר על חשיבות התורה ולומדיה, וחשיבות לימוד העיון, שבישיבה הקדושה מעמיקים מאוד בלימוד הגמרא, כמו שקיבלו רבני ומתווי דרכה של הישיבה חניכי ישיבת סלבודקה המעטירה.

לאחר מכן נעמד הקהל על רגליו, וקיבל בשירה את פני נשיא המוסדות הגה"ח רבי עוזיהו אלכורת שליט"א, שהתרגש לראות את הבחורים היקרים, פרי עמל של שנים, כשהם כבר תלמידי חכמים הקוטפים את פירות העמל.

לאחר מכן החלו חלוקת התעודות והמלגות לבחורי הישיבה, שבנוסף חולקו, גולת הכותרת של הערב, ספרים פרי עטם של הבחורים שליט"א, ספרי החידושים שחידשו הבחורים במשך הזמן החולף.

בהתרגשות גדולה ניגשו הבחורים לקבל את התעודות והספרים, כשלכל בחור מתלווה אביו המאושר, ולחתנים שמבין הבחורים התלוו אף חותניהם המופתעים, שכל אחד מקבל את התעודה מאת נשיא המוסדות שליט"א, ומקבל את ברכת ההצלחה ועליה בלימוד, מאת ראש הישיבה וצוות רבני הישיבה.

הערב ננעל בשירה סוחפת וריקודים, שירי הודאה והלל לה' יתברך, שבדור שכזה קיימים בחורים שכה מרבים לעמול בתורה, וכל יגיעם והנאתם הוא בתורה ונותנה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ד אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.