מעמד הענקת הפרסים למשננים משניות בע"פ בת"ת ברסלב "שלום בנייך"

בחצר ת"ת ברסלב "שלום בנייך" התקיים מעמד הענקת הפרסים למשננים משניות בע"פ בהשתתפות התלמידים, החתנים, ההורים והסבים, רבנים ומורי הוראה ובראשם הרה"ח רבי שלום ארוש שליט"א

המעמד בחצר ת"ת ברסלב "שלום בנייך" // צילום: באדיבות המצלם

בחצר התלמוד תורה התקיים מעמד מרשים ומכובד בהשתתפות התלמידים החתנים והוריהם והסבים, רבנים ומורי הוראה ובראשם הרה"ח רבי שלום ארוש שליט"א, הרה"ח רבי יהושע כהן שליט"א ( כרם יהושע), מו"צ הקהילה הרב אלחנן אלגרוד שליט"א, משגיח הישיבה הרב נפתלי לינדר , ראש כולל הוראה הרב נחמן ארוש.

את המבצע יזם, הוביל והפעיל בכשרון רב המלמד המומחה הרב יעקב פרנקל שליט"א אשר בכשרונו הביא את התלמידים להישגים נפלאים.

את המעמד הנחה הרב נתן ארוש שליט"א מנהל הת"ת אשר הרחיב ודיבר על התמדת התלמידים ועל עמידתם בכור המבחנים ועל חשיבות הלימוד והשינון.

את המשא המרכזי נשא הרה"ח רבי יהושע כהן שליט"א אשר עמד נפעם מידיעותיהם של התלמידים כאשר ידעו להשיב על כל שאלה ושאלה שנשאלה בחידון, בדרשתו דיבר על כך כי יש להקדיש מידי יום זמן חזרה וכי כך לא נהיה חלילה בבחינת הזורע ואינו קוצר.

רבי שלום ארוש שליט"א הביע את התרגשותו הרבה על כך כי זוכה בס"ד לראות את עמלינו אלו הבנים.

את החידון ערכו המלמדים החשובים כל אחד לילדי כיתתו כאשר התלמידים הפליאו בידיעותיהם וידעו להשיב ולהשלים כל מילה ממסכת ומפרק היכן נמצאת ואיך ממשיכה.

חידוש עצום היה כאשר תלמידי כתה ו' בראשות המחנך הרב נחמן בינדר הפתיעו וביקשו להבחן על פרק המפקיד הן בע"פ שקלא וטריא והן בהבנה עמוקה .

המנהל החינוכי הרב אברהם קאופמן דיבר על המחזה המרנין כאשר ניתן היה לראות כיצד התלמידים מנצלים כל זמן פנוי ללימוד ושינון ועל השינוי המבורך בחידוש השנה במבצע במבחנים על מסכתות שלמות כאשר כל תלמיד שמקבל תעודה שולט במסכתות שלמות בע"פ, כמו"כ דיבר על חשיבות הלימוד עם הילדים.

דברי ברכה נשא סגן שר החינוך הרב מאיר פרוש שליט"א. בנוסף כיבד את המעמד הרב צבי כהן סגן ר"ע ירושלים.

סגן ר"ע ירושלים הרב יוסף דייטש אשר נבצר ממנו להגיע עקב מחוייבויות קודמות הגיע למחרת בבוקר לכיתות על מנת לראות בעיניו בפלא העצום איך תלמידים מכל הכיתות יודעים על בוריים מסכתות שלמות וממשיכים מכל מילה אשר מתבקשים ללא גמגום כלל ויודעים לענות היכן מופיעה מילה מסויימת בפרק ומשנה.

התלמידים קיבלו תעודות הצטיינות ממורינו הרב שליט"א ופרסים יקרי ערך, בנוסף נערכה הגרלה על ספרי קודש כאשר עשרות תלמידים זוכים בש"סים משניות משנה ברורה ועוד .

בהרגשת התעלות הסתיימה המסיבה המפוארת לכבודה של תורה כאשר הודה שוב המנחה הרב נתן  ארוש לרבנית תליט"א  אשר לולא מסירותה הרבה למפעל משניות זה, לא היה קם הדבר , למנהל החשוב הרב אברהם קאופמן אשר מוביל את התלמוד תורה ומתמסר ללא לאות למען תינוקות של בית רבן ולמלמדים החשובים אשר ביגיעתם כי רבה הביאונו עד הלום.

המעמד הסתיים בריקוד של מצוה לכבודה של תורה, כאשר הרבנים המו"צ וההורים לא גומרים להלל ולשבח ולהודות לבורא עולם שהביאנו עד הלום.

 

תגובות

אשריכם תלמידי חכמיםולא הייתי רוצה שהבן שלי ינשק ידיים...............................

3

אני שמח שזכיתי שהבן שלי ינשק ידי הרה"צ הרב שלום ארוש שליט"א

2

תמיד יש איזה אחד צר עין לא יכולים להגיד מילה טובה

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י"ב אדר ב' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.