מסתמן: מאות חסידי ברסלב איבדו את כספם בשל עוקץ בחברת הנסיעות

מאות חסידי ברסלב שקנו כרטיסי טיסה לאומן, לקראת אומן ראש השנה, איבדו את כספם לאחר שסוכנות הנסיעות 'אירופנים' הודיעה הערב כי נעקצה על ידי סוכן נסיעות, שתיווך בין החברה לחברות התעופה, לקח את הכסף לכיסו ונעלם

לוגו אירו פנים

מאות חסידי ברסלב שקנו כרטיסי טיסה לאומן לקראת אומן ראש השנה, איבדו את כספם לאחר שסוכנות הנסיעות 'אירופנים' הודיעה הערב כי נעקצה על ידי סוכן נסיעות, שתיווך בין החברה לחברות התעופה, לקח את הכסף לכיסו ונעלם.

כזכור, חברת 'אירופנים' המספקת שירותי טיסות לאומן פרסמה לפני כמה חודשים על מבצע טיסות מסובסדות לטובת אלפי חסידי ברסלב הנוסעים לאומן בימי ראש השנה הבעל"ט, וזאת במחיר של 150$. אלא שהיום הודיעה החברה למאות רוכשי הטיסות כי כספי הציבור נגנב על ידי מתווך הטיסות שככל הנראה עקץ את החברה.

ממידע שהגיע ל'אומן שלום' על ידי אחד העובדים בחברה מדובר ב-1543 לקוחות שרכשו כרטיסים לאומן וכעת נותרו ללא כספם וללא כרטיס טיסה לאומן.

אהרון גרטנויז, מנהל יחסי הציבור של חברת אירופנים סיפר כי ברגע שנודע על העוקץ, הודיעה החברה ללקוחותיה על כך ו"כרגע הדברים נמצאים בבירור יחד עם עסקני ברסלב".

גרטנויז מוסיף וטוען כי "הוגשה תלונה למשטרה והוקם חמ"ל מיוחד בו מבקשים ממי שיש לו ניסיון בתחום ליצור קשר ולעזור (במייל: uman2018sos@gmail.com)".

גרטנויז אומר עוד "חברת 'אירופנים' חתמה חוזה מול אדם שמתווך בינינו לחברות התעופה. מבירור שערכנו היום התברר שהכרטיסים לא נקנו במלואם והאדם לקח את הכסף לכיסו. הוא מצידו טוען שהכסף קיים והוא אצל חברות התעופה, הוגשה תלונה במשטרה והדברים נמצאים בבירור".

"הטיסות קיימות, כך שכרגע יש בפני חברת אירופנים שתי אפשרויות. האחת, לבטל את כל הטיסות שהוזמנו בחברות התעופה ולספוג את הנזק של דמי הביטול או השלמת הסכום המלא של כרטיסי הטיסה. אני מקווה שעד שעות הבוקר ימצאו דרך לפתור".

בהודעה שהוציאה החברה ללקוחותיה נמסר כי "בעקבות הפניות הרבות בעניין המשבר, חשוב להבהיר – הטיסות קיימות בתוקף. כעת החברה מבררת את המצב לאשורו ובודקת מה הם הפערים של הכספים שיש צורך להשלים על מנת להוציא את הטיסות כסדרן. בעזרת ה' נוכל לתת תשובות לאחר בדיקת כלל הנתונים ובקרת הנזק. אנו מודיעים כי כרגע המשימה היא אך ורק להגיע לנוסחה שתאפשר לקיים פעילות סדירה למענכם".

תגובות

חברה של גנבים אירופנים זה לא פעם ראשונה שהם עוקצים ואתם באומן שלום בשביל נזיד עדשים מפרסמים את החברה הנוכלת הזאת בושה וחרפה

19

מה נראה לכם?! פושעים! יונקי דם הציבור! ייצורים חפי רחמים! רשעות חסרת גבולות! אוולת נעשתה בישראל! לא יודע מי זה או אירופנים או הסוכנוית המתחרות (נתיבים. דרך צדיקים) ה' יקום את דם הציבור

18

לפי המובן בכתבה, כל מה שצריך זה ה 150$ מכל אחד שקיבל את ההנחה כדי להציל את המצב.

17

מי שיודע ומכיר, זוהי חברה המפשלץ פעם אחר פעם . כבר היו מקרים ואף תבעו אותם בבית המשפט... הנה מגיעה תביעה חדשה.......

16

מענין.... מי ה,,אדם'' שעקץ את העוקצים???

15

די ללשון הרע הקדוש ברוך הוא החליט וככה זה קרה לבוא ולהאשים ולהגיד מה יעזור? תחשבו יותר טוב למה זה קרה מה עושים לא בסדר שבאים דברים כאלה. ולא סתם לצעוק ולעשות רעש זה לא הדרך להיכנס למחלוקות הדרך זה לקבל הכל באהבה

14

"כשאדם יודע שכל מארעותיו הם לטובתו זאת הבחינה היא מעין עולם הבא" (גם אני קניתי כרטיס השנה מהם)

13

נעקצתי

12

העוקץ ש"""נעלם"""" עלה לשידור בקול ברמה וטען בגינוי מסמכים שכל הכסף אצל אירו פנים הכי קל לעקוץ את חסיד ברסלב נחלי איתנים יוני מי הבא בתור???

11

לא פעם ראשונה שחברת אירופנים עוקצת את הציבור התמים פעם בסכומים קטנים יותר מפעם הגדולים יותר ,כזכור לי בסיוון התשעד כידוע לכם מדובר באמצע שנה, טסנו עם אותה חברה הזמנו 2 כרטיסי טיסה במחיר של 400 דולר כל כרטיס מדובר על אמצע שנה , לאחר יומיים היה לנו צריך בעוד שני כרטיסים בשביל המשפחה , פתאום איזה יופי המחיר קפץ בתוך יומיים מ400 דולר ל470 בתואנה שנגמרו כל המקומות ,כשעלינו על המטוס בהילוך רוב המטוס היה ריק ,אמנם בחזור היה יותר מלא אבל עדיין רק חציו של המטוס נוצל החצי השני היה ריק ,מה שאני אומר שזה לא יותר מכלי סחיטה של חברות תעופה גנבות המקרים האלה ,בלי נדר אני מבטיח שלעולם לא אטוס איתם יותר.

10

לא פעם ראשונה שחברת אירופנים עוקצת את הציבור התמים פעם בסכומים קטנים יותר מפעם הגדולים יותר ,כזכור לי בסיוון התשעד כידוע לכם מדובר באמצע שנה, טסנו עם אותה חברה הזמנו 2 כרטיסי טיסה במחיר של 400 דולר כל כרטיס מדובר על אמצע שנה , לאחר יומיים היה לנו צריך בעוד שני כרטיסים בשביל המשפחה , פתאום איזה יופי המחיר קפץ בתוך יומיים מ400 דולר ל470 בתואנה שנגמרו כל המקומות ,כשעלינו על המטוס בהילוך רוב המטוס היה ריק ,אמנם בחזור היה יותר מלא אבל עדיין רק חציו של המטוס נוצל החצי השני היה ריק ,מה שאני אומר שזה לא יותר מכלי סחיטה של חברות תעופה גנבות המקרים האלה ,בלי נדר אני מבטיח שלעולם לא אטוס איתם יותר.

9

משמים רמזים כדי שתפסיקו עם הטומאה הזאת. ארץ ישראל וצדיקיה תובעים את עלבונם

8

ברוך ה' יום יום. זכה הגנב במצוה של מניעת ע"ז

7

מקווה שישארו בארץ זה הדבש שבעוקץ

6

רשעות ורמאות של חברת אירופנים המתווך בינם לבין חברת הטיסה מאוקרינה שנקרא נחמן ניסה את מזלו וניסה למכור טיסות מחברה חדשה ומיכוון שהחברה היא חדשה סוכניות לא רצו להתעסק איתם מלבד אירו פנים האיש היקר לא רק שמכר לאירופנים טיסות ביושר כדת וכדין אלא אף העביר להם כסף הלוואה לפירסום ולמשרדים על מנת שימכרו כרטיסים מה עשו אירופנים לקחו את הכסף מהמתווך ולאעשו שום פירסום לא דובים ולא יער את הכסף שמו בחובות מפשיטות רגל קודמות (תבררו בגוגל ותראו כמה פשיטות רגל) ראש השנה מתקרב והמתווך לא רואה מאירופנים שקל לפני שיפסיד את העור שלו ביטל את כל הטיסות יוצא שאירופנים עקצו גם את הנוסעים וגם את המתווך זה בדיוק מה שהם עשו שנה שעברה לרביבוס ועוד בשיא חוצפתם הולכים לתבוע את המתווך מסכן שהוא כבר בהפסדים עצומים שקנה טיסות ואין כיסוי על זה נאמר הרצחת וגם ירשת ומסובבים את כל הציבור חפק ושאר ירקות חחח מקווה שתפרסמו את זה שהאמת תצא לאור

5

לא סתם הצדיק אמר לא לנסוע עם החברה הזאת

4

איזהצדיק אמר לא ליסוע ? ולמה לא פירסמתם את דבריו לפני חוד חודשים??

3

יותר טוב - הצדיק שומר עליכם להישאר בישראל - תבואו לקיבוץ בכותל - בירושלים - זה כבר הרבה שנים שהפכו את העניין של הקיבוץ למכרה זהב אשר יש בו גם קצת עושק לפעמים - ובוודאי יש בו הרבה בעיות כמו איסורי יציאת מחוסרי ממון לחו"ל וחולים או נכים שלא יכולים לטוס ומשפחות שנשארות רחוק מהבעלים במסירת נפש - ופקקים בשדות התעופה - הגיע הזמן להשלים את הגאולה ולהעלות את רבי נחמן - בחינת משה רבינו לארץ הקודש. אמן כן יהי רצון - שאמר כל מקום שאני הולך אליו הוא ארץ ישראל - יש עניין שנתהפך הכל לטובה

2

לכל החוכמולגים שכיבכול דוגלים להישאר בארץ ולהביא את רבנו לארץ וכ הכל ממניעות אישיות לימדו קודם את ספריי רבינו בחיי מוהרן ואז תיראו שאמר להגיע אליו כל ראש השנה גם לאחר היסתלקותו ושהמקום שהוא קבור שם הוא מיועד לו מששת ימי בראשית וששם קבורים ריבבות יהודים שמתו על קידוש השם ומצפים לתיקונו ועשה זאת בישבועה ועדים ומי שלא מאמין בזה הוא כופר בכל דברי חזל ובתורה הקדושה כמו שאמר הרב סינאני זצוקל ועוד צדקים וגם הרב מאזוז בעצמו פסק שלפחות פעם בחיים צריך לבוא אצל ציון רבינו אוויי לו ונפשו ממי שמעסק אים רבנו הקדוש וענין הקיבוץ שלו ורבנו אמר שלח ידיו בשלומיו חילל בריתו מי שמדבר נגד צדקים אמתיים בחוצפה ועזות סימן שהוא פגום בברית כל אחד לפי מדרגתו שלח ידיו בישלומיו אלו הצדיקים מי שמדבר על צדקים המשך הפסוק חילל בריתו

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.