חדשות אומן

מסיבת חומש בתלמוד תורה ‘כתר תורה’ – אומן סמוך לציונו של רבינו

בֶּן חָמֵשׁ לַמִּקְרָא • השבוע (רביעי) התקיימה מסיבת חומש בתלמוד תורה ‘כתר תורה’ – אומן סמוך לציונו של רבינו הק’ רבי נחמן מברסלב זיע”א, לאחר שנים רבות שלא היה תלמוד תורה באומן • צפו בתמונות

מסיבת חומש בת"ת 'כתר תורה' באומן | צילום: יענקי בלויא - ברסלב live

השבוע (רביעי) התקיימה מסיבת חומש בתלמוד תורה ‘כתר תורה’ – אומן סמוך לציונו של רבינו הק’ רבי נחמן מברסלב זיע”א, לאחר שנים רבות שלא היה תלמוד תורה באומן ת”ו.

המסיבה התקיימה בבית המדרש שע”י התלמוד תורה. את הערב הנחה מקים ומנהל המוסדות הרה”ח ר’ פרץ קראהן שבתוך דבריו הודה לקב”ה על הסייעתא דשמייא שמלווה את המוסדות מיום הקמתם ובזכות הצדיק רבינו נחמן מברסלב זיע”א שעל שמו נקראים המוסדות. רב הקהילה הרה”ח ר’ יעקב ג’אן דיבר נרגשות על כך שהמציאות עולה על כל דמיון וגם באומן יש חיידר ומוסדות תורה נפלאים. המנהל והמפקח החינוכי הרה”ח ר’ אלחנן כהן, הרחיב בדיבור על כך שכל אדם נברא גם כדי להיטיב לשני ולא רק לשמור לעצמו את מה שיש לו. בתוך כדי זה שיבח את המלמדים של החיידר על תרומתם והשקעתם הרבה בחינוך ילדי ישראל.

בהמשך, התלמידים השמיעו מעט מהלימוד שלהם בשיטת ה”חומש טייטש”, כשההורים רווים מלא חפניים נחת . בסוף הערב נרשמה הפתעה, כאשר תלמידי כיתה ז’ הוזמנו לקידמת הבמה וחלקו להם תעודות הוקרה וסט ספרי ליקוטי הלכות לאור סיום מסכת מגילה גפ”ת, שסיימו לאחר עמל ויגיעה רבה.

תגובות

No comments found.
הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
י' סיון ה'תשע"ח
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.