פשיטת רגל ב'אירו פנים'

מנכ"ל 'אירו פנים' שנקלע למשבר בעקבות ההונאה מודיע סופית על פשיטת רגל

1542 חסידי ברסלב הפסידו את כספם בשל עוקץ בחברת הנסיעות לאומן, מנכ"ל 'אירו פנים' שנקלע למשבר כלכלי בעקבות ההונאה מודיע סופית על פשיטת רגל של החברה – כל הפרטים בכתבה

פשיטת רגל בחברת הנסיעות לאומן

1542 חסידי ברסלב הפסידו את כספם בשל עוקץ בחברת הנסיעות לאומן, מנכ"ל 'אירו פנים'  שנקלע למשבר כלכלי בעקבות ההונאה מודיע סופית על פשיטת רגל של החברה

במהלך הלילה התכנסו עסקני ברסלב לישיבה דחופה במטרה לבדוק את העניין לאמיתו מול מנהלי החברה, נציגים מטעם 'אומן שלום' גם הם הוזמנו בכדי לסקר ולבדוק את הפרסומים לאשורם, המסמכים וההוכחות שהוצגו מעידים על כך כי חברת 'אירו פנים' נפלה לעוקץ מתוחכם שהפיל את החברה סופית.

בפגישה שהתנהלה עד לשעות הבוקר הוצגו מסמכים והקלטות, ומבדיקת כל הנתונים ניתן לומר בוודאות כי בעקבות העוקץ המתוחכם, החברה נקלעה שלא מרצונה למשבר כלכלי עמוק, שהובילה את מנכ”ל החברה להודיע רשמית על פשיטת רגל, החברה נסגרה סופית ולא תוכל לבצע את ההטסות לאומן לימי ראש השנה, מספרם המדויק של הנוסעים לאומן שרכשו באמצעות סוכנות החברה עומד על 1542 נוסעים שנאלצים בימים אלו לרכוש כרטיסי טיסה לאומן בחברות שונות.

'אומן שלום' מציגה בפני ציבור הלקוחות את השתלשלות הדברים כפי שנחשפו במסמכים שהובילו את החברה להודיע על פשיטת רגל.

במהלך החודשים האחרונים נחתם חוזה כדת וכדין, מול איש עסקים ישראלי וחברה בחו"ל שפועלת יחד עמו. במסגרת ההסכם, התשלום עבור הטיסות לאומן ראש השנה אמור היה להתבצע על ידי החברה בחו"ל, חברת 'אירו פנים' היתה אמורה להעביר את הכסף לנציגי החברה. כחלק מההסכם הגורמים הנ"ל היו אמורים להעביר תרומה משמעותית עבור סבסוד הטיסות לאומן – בשיתוף ארגון 'רחם נא', כחלק מההסכם סוכם גם על חלוקת החזרים עבור נפגעי הקריסה בשנת תשע"ז.

בתקופה האחרונה, בשלב העברת סכומי הכסף שהיו אמורים לעבור בפועל לחברה בהתאם לחוזה, הציגו הגורמים, מסמכים המוכיחים כביכול כי העברת הכספים לחברת התעופה בוצע – חברת 'אירו פנים' מצידה קיימה את חלקה בהסכם, והעבירה את התשלום לנציגיהם. בהמשך התברר שהמסמכים כולם היו מזויפים! בפועל, הכסף הועבר לחברה המקשרת לתשלום הטיסות לאומן, חברת התעופה מצידה מאיימת בביטול הטיסות עקב אי קבלת תשלום מהחברה המקשרת.

בהתייעצות עם עסקנים, הובהר כי לא תהיה אפשרות להשיג את סכומי הכסף הנדרשים. 'אירו פנים' מצידה פנתה והודיעה אמש (שלישי) לציבור הלקוחות כי היא נקלעה לקשיים בביצוע מערך הטיסות לאומן – במקביל החברה הגישה תלונה במשטרה.

כאמור, במהלך הלילה התכנסו עסקני ברסלב לישיבה דחופה במטרה לבדוק את העניין לאמיתו מול מנהלי החברה, ממסקנת הדברים שהתנהלו בפגישה שהסתיימה בשעות הבוקר, עולה כי החברה אכן נקלעה לעוקץ ענק שהביאה את החברה להודיעה על פשיטת רגל, מרבית כספי הלקוחות הלך לטמיון, הסכום הזעום שעדיין נשאר לחברה יחולק בין הלקוחות ויסתכם בסכום של 100 דולר לנוסע.

במקביל, פועלים העסקנים למזער את הנזקים באמצעות הליך מול המשטרה, תיתכן תביעה משפטית, תהליך שעלול לקחת פרק זמן לא קטן.

תגובות

איפה האחריות כל שנה עם אותו סיפור עד מתייי

6

האם יש קשר בין חילול קברו של הגה"צ ר'לוי יצחק בנדר ע"י הסיקריקים לפשיטת הרגל של אירו פנים? קיימא לן שדרושים סמוכים בתורה!!? האם ייתכן שכל הסיקריקים רכשו כרטיסים באירו פנים? האם זה נכון שהטיסות של אירו פנים היו אמורות לנחות בקוליקה שבאוגנדה ולא באומן?

5

שקר וכזב בושה שעוד נותנים להם לגטימציה החברה לא שילמה מה שהתחייבה ולכן אין טיסות

4

כואב הלב

3

אירו פנים בעצמה מודה ששילמו למתווך רק 200,000$ איפה עוד מיליון דולר הנוספים?. איפה שאר הכסף??

2

איך אפשר לשקר במצח נחושה??? הם הרי טוענים שלא העבירו למתווך יותר ממאתיים וחמישים אלף$, אבל הם קיבלו מהנוסעים לפחות שבע מאות וחמישים אלף$, אז איפה שאר הכסף?

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.