ממשיכים להבעיר את האש!! ישיבת ברסלב המיתולוגית יוצאת לקמפיין גיוס כספים

בימים אלו במלאות 25 שנה לפטירתו של הרב החסיד רבי שמעון ברגשטיין זצ"ל נקראים כל ידידי הישיבה ואלו שהתחממו לאורה לאורך השנים להושיט כתף ויד שלא תתעמעם השלהבת ולא יכבה חלילה הנר

לוגו קמפיין ישיבת ברסלב בני ברק // צילום: יח"צ

ממשיכים להבעיר את האש!! ישיבת ברסלב בני ברק בקמפיין: מעבירים את האש לדורות הבאים.

ישיבת ברסלב בני ברק המהווה את אם הישיבות הברסלבאיות בארץ ישראל, יוצאת בקמפיין ענק חד פעמי לגיוס המונים בשיטת "הכל או כלום", על מנת להפיץ את האש של רבינו ולהעביר אותה לדורות הבאים.

הישיבה הוקמה על ידי איש יחיד, איש אשר רוח בקרבו, הרב שמעון ברגשטיין זצ"ל, דמות שנזדקקה ונצרפה בכור המבחן של ערבות סיביר, אשר שם לעצמו למטרה במסירות נפש ותעצומות, להקים את מבצר תורת ברסלב ובית היוצר הראשון להפצת דעת רבינו הקדוש רבי נחמן מברסלב זי"ע בארץ הקודש.

בישיבה שקיימת מזה 60 שנה התחנכו עד כה אלפי בוגרים לאור עצותיו, תורתו ושיחותיו של הנחל נובע מקור חכמה, המהווים את השלד המרכזי של חסידי ברסלב בארץ, ואשר מעידים כולם כי הישיבה הותירה בליבם חותם בל ימחה של חמימות והשקפה ברסלבאית יהודית וחסידית מובהקת.

את הישיבה מנהל כיום הרב נחמן ברגשטיין שליט"א ממשיך דרכו של ר' שמעון זצ"ל, במסירות נפש עצומה, ר' נחמן שליט"א שם לילותיו כימים ומכתת רגליו בגולה למען החזקתה.

בימים אלו במלאות 25 שנה לפטירתו של הר"ר שמעון זצ"ל נקראים כל ידידי הישיבה ואלו שהתחממו לאורה לאורך השנים להושיט כתף ויד על מנת להגדיל את האור ולהפיץ את השלהבת ביום הייארצייט, זאת חנוכה, למשך 36 שעות, מבעירים את האש וממשיכים את מפעל חייו!

בימים אלו מתקיימים כנסים ייחודיים אליהם מוזמנים כל ידידי הישיבה בשלב כזה או אחר בחייהם, יחד עם אנשי צוות מרכזיים לאורך שנות הישיבה, חותמים על כתבי התחייבות ומגייסים את ידידיהם. הכינוסים יתקיימו בירושלים, בני ברק, ביתר, וצפת.

היעד לגיוס: 2.000.000 (2 מליון) 1.000.000 ₪ מציבור אלפי הבוגרים ואוהדי הישיבה, ו- 1.000.000 מתרומות שיועברו מנגד ע"י נדיבי עם, במידה וייאסף הסכום הדרוש.

בהנהלת הישיבה מציינים כי זו הזדמנות נדירה וחד פעמית להכיר טובה לישיבה ולעומדים בראשה, וכי מהלך זה יכול להביא ישועה גדולה לישיבה במאמץ קטן, ולהפיץ את אורו של רבינו הננמ"ח.

תגובות

צריך להבין שרוב גדולי אנ"ש למדו והתחממו או אפילו התקרבו בישיבה קדושה זו, כך שלכל ברסלב חייב להיות הכרת הטוב לישיבה הקדושה

3

מה הקישור להתרמה?

2

פְּתַח לָנוּ שַׁעַר בְּעֵת נְעִילַת שַׁעַר שעות ספורות לסגירה קמפיין ההתרמה של מוסדות ברסלב בני ברק לחצו כאן כבר עכשיו כדי לפעול: https://www.causematch.com/he/projects/berslov-2018/אנא!! התגייסו למען המשך הפצת תורתו של רבינו במוסדות ברסלב בבני ברקמוקד התרמה מיוחד: 073-789-1333

1

הוספת מודעה בלוח מזל טוב
שם מלא של בעל האירוע
אירוע
עיר מגורים
ט"ז אדר א' ה'תשע"ט
מזל טוב
SUCCESS

הוספת מודעה בלוח פרסום

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת מודעה בלוח אבידות ומציאות

תוכן המודעה:

פרטי המפרסם:

הוספת עלון

פרטים לפרסום:

סמן את שפת העלון:

העלאת קובץ מהמחשב

הוספת מודעה

פרטים:

העלאת קובץ מהמחשב
ניתן להעלות קבצים בגודל מקסימום 500×800 פיקסלים

1.0 from the developers at SW Agency.